,  

Premiera teledysku – POMAGANIE JEST TRENDY II(video)

Druga edycja inicjowanego przez Krzysztofa Gorzkiewicza projektu dobroczynnego “Pomaganie jest trendy”, została w dniu dzisiejszym sfinalizowana.

Dziś bowiem ogłoszona zostaje premiera teledysku do piosenki, w której udział wzięli: Krzysztof Cugowski, Alicja Węgorzewska, Artur Chamski, Gorzki, Magda Femme, Krzysztof Antkowiak, Tomasz Puzon, Iga Wyrwał, Michał Milowicz, Andrzej Grabowski, Aldona Orman, Katarzyna Senyk, Maciej Orłoś, DJ.Lord , Sabina Jeszka, Syn Prezydenta, RobGitarnik oraz światowej sławy piosenkarka z Los Angeles Truth Hurts.

 

“Tegoroczna edycja projektu ma na celu wsparcie 12 fundacji, których lista znajduje się na naszej stronie internetowej pomaganiejesttrendy.pl. Piosenka, której dziś ogłaszamy premierę medialną, jest częścią tegorocznej edycji.

W ramach programu już wkrótce pojawi się druga piosenka, w której udział wezmą amerykańscy i francuscy raperzy, m.in. Rakaa z Dilated Peoples, Busta Flex, Wu Tang Clan i inni. Szykujemy również specjalną niespodziankę, o której więcej będziemy mogli poinformować niebawem. Tegoroczna akcja to również seria koncertów, których obecnie ustalamy daty. Wiemy już , że w kwietniu i w maju odwiedzimy takie miasta jak Częstochowa, Ostrów Wielkopolski, Skarżysko Kamienną i Warszawę, w związku z otwarciem przez Tomka Frontczaka i Dawida Słomiana naszego biura w Wielkiej Brytanii, planujemy również działania na terenie UK. Finał całej akcji przewidujemy 31 sierpnia w Kaliszu, gdzie już teraz, w każdą środę w restauracji “Komoda Club” organizujemy projekt pod hasłem Coolturalne Środy, gdzie publiczność ma okazję poznawać biorących udział w projekcie artystów osobiście i bez barier” – informuje Krzysztof “Gorzki” Gorzkiewicz, organizator projektu.

Nagranie wyprodukowane zostało przez Roberta Madziarza we współpracy z Ericiem Bobo z legendarnej formacji amerykańskiej Cypress Hill.

Tekst do piosenki napisał jej pomysłodawca, raper Gorzki, z kolei teledysk wyprodukowała i wyreżyserowała grupa SkarVision

Zarówno piosenka jak i teledysk zrealizowano w warszawskim studio nagraniowym Hear Studio.

 

Szczegółowe informacje na temat projektu na stronie: www.pomaganiejesttrendy.pl oraz http://www.facebook.com/PomaganieJestTrendy

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Premiera teledysku - POMAGANIE JEST TRENDY II(video), 10.0 out of 10 based on 2 ratings

You must be logged in to post a comment.