,  

Premiera teledysku Patricii Kazadi

JWT/Rokket

Już dziś!

Długo wyczekiwany klip do pierwszego singla Patricii Kazadi, a drugiego z płyty Poland…Why Not?, który został nagrany w centrum Hollywood, to klubowa eksplozja tańca, temperamentu i niekończącej się imprezy. Artystce towarzyszyli tancerze oraz zwycięzcy wielkiego, ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Rokket Music wraz ze sponsorem projektu – ESOTIQ, producentem ekskluzywnej bielizny dla kobiet.

W klipie Patricia pojawia się w kilku stylizacjach, a każda zaprezentowana w innej scenerii. Patricię będzie można zobaczyć m.in. w stylu „old school’owym”, w wersji „glamour”, czy tzw. „street chic”.

Reżyserem klipu jest David Palmer, jeden z najbardziej znanych i cenionych reżyserów klipów w Hollywood. Odpowiadał za realizację teledysków do utworów m.in. Nelly, Mary J Blidge, Toni Braxton, czy Lil’aWayne’a.

„Go Crazy” to utrzymany w klubowym klimacie utwór, który z pewnością już wkrótce będzie można usłyszeć na każdej imprezie!

Dziś Polska będzie mogła zobaczyć efekty pracy Patricii Kazadi oraz ekipy projektu Esotiq presents Poland…Why Not nad klipem do singla „Go Crazy” z albumu ‘Poland…Why Not’!

Klip będzie można zobaczyć w całości już dziś, tj. 9 września, w TVP1, w porannym programie Kawa czy Herbata (emisja ok. 7.30)!

Zapraszamy!

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.