Premiera teledysku Happy w wykonaniu The Voice of Poland

Uczestnicy oraz Trenerzy The Voice of Poland mają dla widzów programu niespodziankę. Przygotowali i nagrali swoją wersję teledysku Happy Pharrella Williamsa. Będzie on miał swoją premierę 28 kwietnia w internecie.

Nagranie zostało zrealizowane w charakterystycznych punktach Warszawy. Zobaczyć będzie można m.in. słynną scianę z graffiti przy Torze Służewiec, okolice Teatru Buffo czy Pragę. W teledysku udział wzięły „kolorowe” 4-osobowe reprezentacje drużyn wszystkich Trenerów. Będzie czerwono, biało-czarno, żółto i niebiesko. Na koniec wszystkie drużyny spotkają się przy Schodach Odeskich z… no właśnie, to będzie największa niespodzianka…

Warto przypomnieć, że Happy to pierwszy całodobowy teledysk na świecie. Rozpoczyna się sceną w której Pharrell Williams klaszcząc w dłonie przechadza się w nocy po sklepach i parkingach Los Angeles. Obraz z 360 razy zapętlonym czterominutowym utworem pokazuje różnych ludzi śpiewających „Happy” i tańczących podczas spaceru.

Teledysk w wykonaniu The Voice of Poland będzie można zobaczyć już w poniedziałek 28 kwietnia na stronie Vop.tvp.pl, YouTube.com/VoiceOfPolandTVP i Muzyka.onet.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.