,  

Premiera piosenki Patrici Kazadi!

JWT/Rokket

Radiowa premiera drugiego singla z płyty Poland…Why Not? , tym razem w wykonaniu Patricii Kazadi, już 5 września!

Projekt ‘Esotiq presents Poland…Why Not’ nabiera tempa!

5 września, w stacjach radiowych usłyszymy już drugi singiel z płyty ‘Poland…Why Not’. Tym razem posłuchać będzie można niezwykłej Patricii Kazadi w szalonym utworze „Go Crazy”.

Klubowy numer „Go Crazy”, do którego teledysk Patricia nakręciła niedawno w samym centrum Hollywood, to kolejna porcja wyjątkowych rytmów w wykonaniu artystów projektu ‘Esotiq presents Poland…Why Not’. Dynamiczny i łatwo wpadający w ucho utwór będzie z pewnością jedną z ulubionych propozycji na jesiennych imprezach w klubach i w wielu domach. „Go Crazy” jest drugim singlem z płyty ‘Poland…Why Not’, a jednocześnie pierwszym w wykonaniu Patricii Kazadi. Pierwszego singla pt. „All The Wrong Places”, który śpiewa Natasza Urbańska, można słuchać w polskich radiostacjach od połowy sierpnia.

Premiera klipów do obydwu utworów już 8 września!

 

Esotiq presents Poland… Why Not? to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi Natasza Urbańska, Patricia Kazadi, Sławek Uniatowski, czy młodziutka Julia Bogdańska; zaś nad materiałem, który ukaże się na płycie ‘Poland…Why Not’ pracowali między innymi Jim Beanz i Robert Hoffman. Materiał na płytę nagrywany był w studiach w Los Angeles, Filadelfii, Warszawie i Berlinie.

Premiera płyty planowana jest na jesień b.r.

 

Patricia Kazadi

 

Projekt ‘Esotiq presents Poland…Why Not’ nabiera tempa!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.