Premiera klipu THE BOOTELS (video)

Już 10 kwietnia

10 kwietnia odbędzie się oficjalna premiera zapowiadanego od wielu miesięcy videoklipu łódzkiej grupy The Bootels do słynnej beatlesowskiej piosenki „ Back in the USSR” czyli „Powrót do ZSRR”.

Klip nawiązujący do wydarzeń z 10 kwietnia pokazuje zespół na pokładzie samolotu i na pasie startowym oraz ujęcia katastrof lotniczych. Zdjęcia zrealizowane zostały w sierpniu 2010 na lotnisku Lublinek w Łodzi, a zapowiadana w końcu roku premiera materiału była wielokrotnie przesuwana.

Kontrowersyjny videoklip był przemontowywany, a jego nieoficjalne wersje wzbudzały skrajne emocje. Zmierzenie się z tematem okazywało się zbyt trudne w realizacji. Ostatecznie zespół zdecydował się na publikację produkcji a jej ostateczny kształt jest bardzo zaskakujący i pokazuje oryginalne rozwiązanie pomysłu nie pozbawiając go kontrowersyjnych treści.

Piosenka pilotuje płytę The Bootels, która zmiksowana zostanie w słynnym Abbey Road Studio w Londynie. Klip zapowiadany na 10 kwietnia pojawi się na stronie internetowej zespołu a przedpremierowo zobaczyć go można już na portalu Youtube.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.