, , ,  

Premiera filmu „Ciacho” (video)

7 stycznia w warszawskim Multikinie “Złote Tarasy” odbyła się premiera najnowszej komedii w reżyserii Patryka Vegi CIACHO. Na wieczorny pokaz organizatorzy zaprosili wszystkich aktorów filmu, ekipę filmową oraz dziennikarzy.


Tuż przed wyemitowaniem filmu, prowadzący premierę Tomasz Jachimek zaprosił na scenę producentów, koproducentów, dystrybutora, partnerów medialnych, aktorów oraz samego reżysera Patryka Vegę.

Wieńce z kwiatów wchodzącym na scenę wręczało trzech gości z Hollywood – Spiderman, Superman oraz X-Man, gwarantując w ten sposób dużą dawkę śmiechu. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również Jurka Owsiaka.

Twórcy filmu oraz aktorzy postanowili włączyć się w działania charytatywne na rzecz Wielkiej Orkiestry wiątecznej Pomocy – część dochodu ze sprzedaży biletów na film wpłynie na konto WOP, co więcej aktorzy biorą udział w internetowych licytacjach na stronie internetowej aukcje.wosp.org.plDanuta Stenka pójdzie z kimś na kolacje, a Marta muda-Trzebiatowska zrobi sobie z wygranym wspólną sesję zdjęciową.

Zarówno goście, twórcy filmu jak i aktorzy bawili się w Multikinie “Złote Tarasy” do późnych godzin wieczornych.

Zwiastun filmu CIACHO:

{youtube}SvTlMIFXXAM{/youtube}Niestety na premierze zabrakło Joasi Liszowskiej, która w tym czasie była za granicą, pewnie u swojego narzeczonego, Ole Serneke.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.