,  

Premier Tusk dał Villas 4 tysiące emerytury!

Słusznie czy nie?!

Violetta Villas do niedawna dostawała niecały 1 tysiąc zł emerytury. Teraz może powiedzieć, że będzie opływać w dostatku o ile jej opiekunka Elżbieta Budzyńska nie sprzeniewierzy kasy.

Violetta dostała specjalną emeryturę od pana Tuska. Jest drugą osobą na Dolnym Śląsku, która coś takiego otrzymała. Do zwykłej emerytury dostała tę dodatkową, specjalną emeryturę – mówi Super Expressowi Elżbieta Budzyńska, przyjaciółka, opiekunka i menedżerka gwiazdy.
Jak pisze tabloid pomoc przyszła w ostatniej chwili, bo dom podupadał a pani artystce i jej opiekunce brakowało już pieniędzy. Czyżby opiekunka też dostała podwyżkę?  Mało tego w potrzebie były też psy, które Villas kiedyś przygarniała.
O dodatkowe środki do życia dla gwiazdy walczyli przyjaciele piosenkarki, [których nieraz pokazywała telewizja], pisząc petycje do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Polskiego.

Decyzję o udzieleniu świadczenia specjalnego dla artystów podejmuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, opierając się na opinii ministerstwa. W przypadku pani Czesławy Gospodarek (Violetty Villas) wniosek został zaopiniowany pozytywnie przez MKiDN – poinformowano SE w ministerstwie.

Co dziwne, syn Villas  też podobno brał  udział w akcji. Wiadomo było od zawsze , że Krzysztof Gospodarek był skłócony z matką od lat i nie utrzymywał z nią kontaktów. A tu nagle taka troska.

Violetta zawsze stroniła od urzędów, nikt nie potrafił jej zmusić do tego, by gdzieś pojechała i coś podpisała, nie dbała nawet o tantiemy z ZAiKS-u – mówi tabloidowi żona Krzysztofa, Małgorzata Gospodarek.

Ponoć w domu pani Violetty rozpoczął się remont. Oby tylko nie zapomnieli wyremontować psich bud! Niedawno artystka została prababcią.

Ja też teraz będę mogła mieć dla pani Violetty więcej czasu, bo wcześniej musiałam dorabiać i jeździć z Lewina do Warszawy – mówi Budzyńska, a Villas dodaje: – Cieszę się bardzo i dziękuję panu premierowi. Niedawno zostałam prababcią, każę kupić mojej prawnuczce piękny prezent na chrzciny.

Wcześniej musiała dorabiać a teraz będzie żyła z emerytury swojej podopiecznej? Pan Premier wie komu pomóc! Internauci już grzmią!

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Premier Tusk dał Villas 4 tysiące emerytury!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.