Pracowity Egurrola, tańczy nawet nocą

ImageAgustin Egurrola jest bardzo pracowitym choreografem. Pracuje od świtu do …


Agustin Egurrola nie ma jeszcze ślubu z Niną Tyrka, jak twierdzi Pudelek. Znany polski choreograf show Tanńca z gwiazdami ćwiczył nowe układy ze swoimi tancerkami nocą.

Super Expres przyłapał Egurrolę jak ten w Sopocie bawił się na parkiecie z dziewczynami.  Agustin bardzo duż o pracuje ,od świtu do zmierzchu. Jednak swoje nauki tym razem  przeniósł do nocnego klubu, gdzie ćwiczył kroki do nowego układu choreograficznego.

Przez bite sześć godzin pocił się i wyginał na parkiecie, by do perfekcji opanować taneczną sztukę. A że do tańca trzeba dwojga, chwycił w ramiona tancerkę ze swojego zespołu. W tym czasie dwie inne wystawiały noty za układy taneczne.
Poszło mu całkiem nieźle, bo Agustin był z siebie bardzo zadowolony. A i pięknej długonogiej blondynce kroki Egurroli przypadły do gustu. W mig opanowała trudną sztukę taneczną. Dopiero o piątej nad ranem choreograf zarządził koniec treningu i powrót do domu. Jak prawdziwy nauczyciel zadbał wpierw o swoje uczennice. Odprowadził do taksówki i dał buziaka na dobranoc-
donosi SE.

Co na to Nina Tyrka?


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.