Pracowity czas Pauli Marciniak

 Paula Marciniak wschodząca gwiazda jest niezwykle pracującą  dziewczyną. Nie ma kołaczy bez pracy– jak mówi powiedzenie.


Zeszły weekend był dla Pauli Marciniak bardzo pracowity, bowiem artystka została zaproszona na dwie gale boksu. W sobotę, w Białymstoku Paula wystąpiła aż trzykrotnie. Publiczność reagowała bardzo pozytywnie śpiewając i bawiąc się razem z P.M.

Tuż po ostatnim wykonaniu piosenki wiele osób prosiło Paulę o zrobienie sobie z nią zdjęcia bądź podpisanie biletu. Następnie Paula udała się na bankiet, na którym bawiła się do białego rana.

Kolejny dzień zaczął się równie pracowity, co poprzedni. P.M. z samego rana musiała bowiem pojechać z Białegostoku do Radzymina, gdzie wieczorem odbyła się kolejna gala boksu zawodowego.
Występ piosenkarki był atrakcją wieczoru. Paula zadedykowała swoją piosenkę osobie, która przelicytowała wszystkich i wygrała zabytkowe rękawice bokserskie warte 40 000 zł!!
Tuż po ostatniej walce Paula udała się do domu, by zregenerować siły.

W poniedziałek Pula została zaproszona na galę tym razem zorganizowaną przez miesięcznik dla panów „Gentelman” podczas której został wybrany „Gentelman roku 2010”. Statuetkę otrzymał Janusz Gajos, który nie krył zdziwienia. P.M. spędziła kilka godzin rozmawiając ze znanymi aktorami nie tylko o sztuce.
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.