Pozytywne wibracje w „The Voice of Poland”

Fotoszok.pl
Uczestnicy 5. edycji zaskakują Trenerów nie tylko świetnym brzmieniem i talentem wokalnym, ale także trafnym wyborem utworu. Ta sztuka udała się Michałowi Dudkiewiczowi, który zaśpiewał przebój „Trójkąty i kwadraty” z repertuaru Dawida Podsiadło. Świetnym wykonaniem Michał zapewnił sobie miejsce w kolejnym etapie programu.

Na Przesłuchania w ciemno do najnowszej edycji programu „The Voice of Poland” przyjechały osoby z każdego zakątka Polski. Wśród uczestników nie zabrakło wybitnych wokalistów, którzy powalili na kolana Trenerów. Dokonał tego między innymi Michał Dudkiewicz, który swoje wokalne możliwości zaprezentował w utworze „Trójkąty i kwadraty”. Pomimo młodego wieku, wokalista zachwycił dojrzałością i niezwykłą barwą głosu.

Przygoda Michała z muzyką zaczęła się w dzieciństwie, kiedy podjął naukę w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu, w klasie fortepianu. Jednak intensywną pracę nad głosem rozpoczął w szkolnym chórze mając 10 lat. Wokalista występował w dziecięcym zespole Gospel Kids, który uczestniczył w wielu koncertach oraz brał udział w festiwalach i konkursach.

Warto dodać, że gospel to nie jedyny gatunek muzyczny stanowiący inspirację dla młodego wokalisty. W obszarze jego zainteresowań znajdują się również jazz i soul, a największy wpływ na Michała ma bez wątpienia muzyka R&B. Wolny czas wokalista najchętniej spędza na słuchaniu ulubionych wykonawców takich jak Beyonce, Alicia Keys, Lauryn Hill oraz Stevie Wonder. Program „The Voice of Poland” traktuje jako bodziec do dalszego rozwoju i szansę na spróbowanie swoich sił na profesjonalnej scenie.

Niebywała kompilacja muzycznych inspiracji była odczuwalna na scenie The Voice of Poland, skąd pozytywne wibracje udzieliły się Justynie Steczkowskiej, Edycie Górniak oraz Tomsonowi i Baronowi. Ponieważ odwróciły się trzy fotele, to do Michała należał wybór drużyny. Kogo, jako Trenera, wybrał?

Najnowsze odcinki „The Voice of Poland” w każdą sobotę, o 20.05 i 21.05 na TVP2.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.