, ,  

Pozbędą się Muchy z YCD?

 Czy pozbędą się Anny Muchy z jury You Can Dance? Powody wszyscy znamy.


Już wiadomo, że odbędzie się kolejna szósta edycja You Can Dance. Tylko Ania Mucha nadal będzie zasiadła w programie?

Po zakończonym Tańcu z gwiazdami TVN miał wybór albo Natasza Urbańska, która zawzięcie nie odbierała telefonów po przegranej albo Anna Mucha. Padło na tę drugą. Miało się dziać i się dzieje, tylko akurat w złym tego słowa znaczeniu. Zamiast przysłowiowych wesołych jaj, są kłótnie.

– Zaczęło się od niewinnych przepychanek słownych z Kingą Rusin. Ale teraz sytuacja zrobiła się poważna. Michał Piróg i Agustin Egurrola są wściekli, że zamiast rzetelnie oceniać uczestników, robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Taniec zszedł na drugi plan, a przecież nie o to chodzi – mówi Faktowi osoba z produkcji.

Oglądalność YCD jest zadowalająca i dlatego władze TVN chcą kontynuować program.

– Nie da się ukryć, że to właśnie Mucha przyciągnęła przed telewizory nowych widzów. Ale praca z nią, to jak stąpanie po kruchym lodzie. Trudno przewidzieć, jaki numer znowu wywinie – dodaje tabloidowi informator. Najwyraźniej chce przebić swojego byłego chłopaka Kubę Wojewódzkiego. Niestety ze swoimi komentarzami trafia jak kulą w płot. Jej wypowiedzi nie są nawet zabawne.

I tu jest problem, jeśli Mucha zostanie Piróg i Egurrola przy każdym spotkaniu się z Anią będą wpadać w stres, nikt nie wie na co powinien sieprzygotować przy kolejnym spotkaniu. Może czas by Mucha zmieniła swoje postępowianie?

Dlatego zrobiliśmy sondę byście Wy drodzy czytelnicy mieli swój udział w tym jaka powinna być Mucha, czy powinna odejść z show czy wręcz odwrotnie. Teraz możecie zagłosować TUTAJ.

O sondzie poinformujemy menadżera Ani Muchy, Filipa Mecnera, który pewnie będzie obserował głosowanie 🙂

Czytaj też: Damięcki w filmie o Auschwitz
źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.