POWRÓT RAPERA Z POMPĄ ! (video)

Z okazji Dnia Kobiet ukazał się dziś nowy singiel promujący debiutującą wokalistkę Sylvię z gościnnym udziałem powracającego po 7 latach na rynek muzyczny rapera Gorzkiego.

Singiel do piosenki “Odnajdziemy siebie” w wersji z gościnnym udziałem rapera już za tydzień zwieńczony zostanie realizacją teledysku, który do stacji telewizyjnych trafi za około trzy tygodnie.

Utwór w wersji audio już dziś usłyszeć można na stronie:

 

“Mój udział w nagraniu nie jest przypadkowy, na zaproszenie producentów nagrania czyli RobGitarnika i Dreamera wziąłem w projekcie udział, ponieważ wpisuje się on idealnie w obraz tego co obecnie robię. Przygotowuję bowiem płytę, będzie to dwu płytówka wyprodukowana przez wymienionych już producentów oraz Bezika. Jeden krążek zawierał będzie klasyczne, czasem nawet sentymentalne utwory do posłuchania w domu, na drugim zaś krążku będą to utwory klubowe na wakacyjny melanż w stylu i dynamice Pit Bulla. W każdym utworze zarówno wersji klasycznej jak i klubowej pojawi się gość, będą to moi przyjaciele , do udziału zaprosiłem już Michała Wiśniewskiego, Krzyśka Antkowiaka, Andrzeja Dąbrowskiego czy Radka Liszewskiego, z którym mam nadzieję zrobimy zarówno utwór jak i teledysk o wiele grubszy od ona tańczy dla mnie (śmiech) … Udało mi się zaprosić na płytę także dwie gwiazdy amerykańskie, będzie to LaToya Jackson – siostra Michaela Jacksona oraz Mya. Będziemy płytę wydawać bez wsparcia wytwórni,pod szyldem nowego projektu artystycznego pod nazwą Akademia Kowala. W ramach tego projektu już za około dwa miesiące w całej Polsce będzie można oglądać mój autorski program “Kowal Gwiazd”, w którym będziemy wspólnie z załogą i młodymi, rywalizującymi ze sobą artystami specjalizującymi się w rękodziele odwiedzać domy gwiazd i remontować im chaty w oparciu o sztukę rękodzieła, poprzez ten projekt nagram także dubbing do kreskówki humorystyczno edukacyjnej “Kowal z Łaszkowa” opowiadającej o starożytnym Kowalu, który pomaga ludziom poprzez wynalazki zrobione ręcznie , które wpłynęły na rozwój cywilizacji. Bajkę oglądać będzie można zarówno w telewizji jak i słuchać w radiu wersji audio. Obecnie promuję też mocno trzecią edycję projektu Pomaganie jest trendy, a także przygotowujemy się z Pawłem Bilskim do premiery wyprodukowanej przez nas komedii “SkarLans”, która długo po nagraniu leżała na naszym komputerze i w tym roku doczeka się premiery! Zobaczycie tam Kasię Cichopek w wersji hard, jakiej jeszcze nie widzieliście, Rafała Mroczka jako schizofrenika , czy Krzycha Ibisza, który płaczę bo nie dostał roli w filmie….” – opowiada Gorzki.

 

Trailer filmu obejrzeć można tutaj: , natomiast Gorzkiego już niebawem zobaczymy na singlu Sylvii, a także w nowym teledysku promującym jego solowy album z udziałem gwiazd polskiego show biznesu.

 

“Komedia promowana będzie poprzez utwór projektu, który założyłem z zespołem GrooveBusterz, a nazywa się on Tocci Variacci. Utwór “Bóg Lansu”, który promuje film to typowy pastisz, czyli tak jak cały film. Wyśmiewamy tam polski show biznes oraz jego tandetę, stąd mało ambitny tekst, muzyka, czy sam teledysk i nie bez kozery występuje w nim Jola Rutowicz. Skoro Kasia Cichopek w naszym filmie przedstawiona jest jako dziunia waląca się jak zamek w Chęcinach , to i nie mogło braknąć Joli w lekko podartych rajstopach (śmiech) … – dodaje Gorzki.

 

Teledysk:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.