POWRÓT MISTRZA NA RING (video)

Kibice już żyją zbliżającym się pojedynkiem Adamka z Kliczko, tymczasem już 17 listopada na kaliskiej hali Arena odbędzie się inna wielka i ważna dla kibiców pięściarstwa gala.

Po dwuletniej przerwie na ring bowiem powróci Mariusz Ziętek zawodowy mistrz świata w kickboxingu, najbardziej prestiżowej federacji WKN .

Walką wieczoru będzie pojedynek niepokonanego w 24 walkach na ringu zawodowym mistrza w obronie mistrzowskiego pasa, którego Ziętek posiadaczem jest nieprzerwanie od 10 lat. Przeciwnikiem Ziętka, będzie zwycięzca mistrzostw świata we Francji, który odbędzie się w połowie września.

„Gala zorganizowana będzie na najwyższym światowym poziomie, już dziś udział w niej potwierdziło wiele gwiazd zarówno sportu, jak i ogólnie show biznesu. Wiele gwiazd zobaczymy również na scenie, albowiem chcemy, żeby wydarzenie urozmaicone było występami znanych artystów. Prowadzimy również zaawansowane rozmowy z jedną ze znanych wokalistek , która przed walką wieczoru zaśpiewa hymn Polski. Póki co za wcześnie jednak, żeby zdradzać nazwiska.” – tłumaczy dyrektor artystyczny i zarazem rzecznik prasowy wydarzenia Krzysztof „Gorzki” Gorzkiewicz, który z jednocześnie jako raper weźmie również udział w oprawie artystycznej gali.

Walkę wieczoru poprzedzać będą pojedynki utytułowanych i znanych zawodników kick boxingu i boksu.

„Na chwilę obecną i w tej kwestii nie mogę za bardzo zdradzać za wielu szczegółów, mogę co najwyżej zdradzić założenia walki, jaka może odbyć się tuż przed pojedynkiem wieczoru. Prowadzimy bowiem rozmowy z dwoma znanymi w Polsce pięściarzami. Skutek zależny jest od trwających negocjacji zarówno z zawodnikami, jak i sponsorami, jednak staramy się o to, ażeby tuż przed głównym pojedynkiem rękawice w ringu skrzyżowali Marcin Najman z trzykrotnym olimpijczykiem,w tym raz brązowym medalistą z Barcelony Wojciechem Bartnikiem, odznaczonym w 1993 roku Srebrnym Krzyżem Zasługi” – dodaje Gorzki.

Poza utrzymanym przez 10 lat tytułem Zawodowego Mistrza Swiata , osiągnięcia Mariusza Ziętka to między innymi dwukrotnie wicemistrzostwo świata amatorów kick boxingu, trzykrotne zdobycie pucharu świata i siedmiokrotne mistrzostwo Polski. Mariusz Ziętek ma na swoim koncie także tytuły międzynarodowego mistrza Norwegii , Francji i Czech , zawodowego międzynarodowego mistrza Polski i ponad 200 walk amatorskich.


Utwór, do którego Mariusz Ziętek wejdzie na ring

 

Mariusz Ziętek w filmie SkarLans

Mariusz Ziętek w pojedynku z Maciejem Zeganem

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.