Powiew lata w „The Voice of Poland” (video)

Fotoszok.pl
Wydawać by się mogło, że po wzruszających i pełnych emocji występach uczestników, które wyemitowane zostały w sobotę, 8 marca, już nic nie zaskoczy widzów Dwójki. Nic bardziej mylnego! Najlepszym przykładem jest niezwykle emocjonalny występ 17-letniej Mai Gawłowskiej,  który zagwarantował jej udział w kolejnym etapie czwartej edycji „The Voice of Poland”.

 

Na „Przesłuchania w ciemno” do czwartej edycji „The Voice of Poland” przyjechali uczestnicy z najdalszych zakątków Polski. Do tej pory przed widzami zaprezentowali się wokaliści z czterech regionów: Mazowsza, Lubelszczyzny, Małopolski i Podkarpacia. W najbliższą sobotę, 15 marca, swoje wokalne umiejętności zaprezentują muzycy z Podlasia oraz Wielkopolski, w tym także Maja Gawłowska. Ta młodziutka dziewczyna zachwyciła Trenerów swoją interpretacją utworu „Summertime”.

Występ w „The Voice of Poland” nie był jednak jej pierwszą wizytą w świecie kamer i reflektorów. Muzyczna przygoda Mai zaczęła się już w wieku trzech lat – wygrała wtedy swój pierwszy konkurs wokalny. Jako mała dziewczynka występowała w popularnym programie dla dziecięcych talentów „Od przedszkola do Opola”. W wieku 14 lat swoich sił spróbowała także w programie „Szansa na sukces”, który wygrała pięknym wykonaniem piosenki „Jednym ruchem serca” zespołu Varius Manx. Rok później zaśpiewała utwór Piotra Rubika w odcinku wielkanocnym.

Maja ma na koncie liczne sukcesy wokalne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ostatnio zdobyła Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie oraz pierwsze miejsce na festiwalach piosenki w Bułgarii i we Włoszech. Sama pisze teksty, a jej wiersz „Sutra Snu” zdobył ostatnio nagrodę.

Młoda wokalistka ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu, natomiast obecnie jest uczennicą IV Liceum Ogólnokształcącego w Ostrowie Wielkopolskim. Co ciekawe, Maja, poza muzyką, pasjonuje się także… strzelectwem sportowym! Wolne, od szkoły i muzyki, chwile spędza na strzelnicy. Ponieważ jest uzależniona od adrenaliny i uwielbia wyzwania, dziewczyna zdecydowała się zaprezentować swoje umiejętności na „Przesłuchaniach w ciemno” do czwartej edycji programu „The Voice of Poland”. Jej niesamowita barwa głosu zachwyciła Trenerów, którzy zażarcie walczyli o uczestniczkę. Do czyjej drużyny trafiła? Tego widzowie Dwójki dowiedzą się w sobotę, 15 marca.

 

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.