PowerSport firma z Największym Powerem wg. Meeting Planner

Agencja PowerSport została laureatem konkursu zorganizowanego przez Meeting Planner w kategorii Outdoor/Team-building.

Meeting Planner Power Awards jest konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Zadaniem MP Power Awards jest promocja profesjonalizmu, podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania. Założeniem organizatorów MP Power Awards jest także integracja branży oraz budowanie platformy komunikacji pomiędzy tworzącymi ją sektorami.

Tegoroczny finał MP Power AwardsMP Power Night, odbył się 26 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Muranów (w Muzeum Historii Żydów Polskich).
Hasło konkursu „Siła przebicia branży eventowej” możemy analizować na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze projekty z zakresu branży eventowej, m.in. z racji swojej efektywności, kreacji i sposobu komunikacji „przebijają się” i realizują cele wyznaczone przez Klienta. Z drugiej strony Jury MP Power Awards poszukuje realizacji i miejsc, których „siła przebicia” jest największa, a następnie wyróżniają je i nagradzają za dobre praktyki.

W kategorii Outdoor/Team-building wynik mógł być tylko jeden – Agencja PowerSport, która ma znaczący wkład w tworzenie rynku imprez i wyjazdów dla firm. Nieprzerwanie i konsekwentnie od 1997 roku zdobywa niezbędne doświadczenie w koordynowaniu wyjazdów i wydarzeń o charakterze sportowo-rekreacyjnym, w kraju jak i zagranicą,  dla największych firm.

Nagrodę odebrała Olga Krzemińska, Managing Director, człowiek z prawdziwie wielkim Powerem.

Inicjatorka firmy PowerSport, członek zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie. Za ważne osiągnięcie uważa zdobycie przez PowerSport tytułu Firma Roku 2010, 2011 i 2012 przyznanego w konkursie Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, srebrnego medalu w konkursie Meeting Planner 2011 za projekt GT Polonia oraz nagrody w konkursie „Polski Internet”. Obecnie kluczowym projektem jest m.in. uruchomiony w 2012 r. klub dla VIP-ów Elite Circle i organizowane w jego ramach motoryzacyjne wydarzenie Rage 2013. W latach 2002-2004 wicemistrzyni Polski w squash-u. Pasje sportowe to głownie narty, snowboard, kite-surfing, rower, nurkowanie oraz wyprawy dalekie i bliskie – z „Powerem” oczywiście.
Firma PowerSport ma znaczący wkład w tworzenie polskiego rynku imprez i wyjazdów dla firm oraz instytucji. Nieprzerwanie od 1997 roku zdobywamy doświadczenie niezbędne do organizacji różnorodnych wydarzeń w Polsce i na świecie. Nasz zespół tworzą ludzie, dla których praca jest również pasją. Jednoczy nas ambicja, radość życia i ciekawość świata. Dzięki tym cechom z powodzeniem realizujemy wyjazdy motywacyjne i wyprawy w najdalsze zakątki świata.
W ostatnich 7 latach skupiliśmy się nad rozwojem Działu Eventowego Agencji, który obecnie jest dominującym w firmie. Wyznaczamy sobie ambitne cele i konsekwentnie je realizujemy. Wiemy, że tworząc kompleksowe i unikalne scenariusze, będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Dlatego nieustannie poszukujemy niestandardowych, lepszych rozwiązań i wykraczamy poza granice możliwości.

PowerSport aktywnie wspiera różnorodne inicjatywy zgodne z charakterem swojej działalności.  Wśród nich można wymienić takie projekty jak: eventy motoryzacyjne Rage-Revolution /klub Elite Circle/, Rage-Race; GT-Polonia, Złombol, wyprawy rowerowe Rak & Roll, Afryka Nowaka, Skandia Maraton Lang Team; rejs dla osób niewidomych Zobaczyć Morze oraz rejs dookoła świata Nataszy Caban;

W latach 2010 , 2011 i 2012 zostaliśmy odznaczeni Certyfikatem Polish Product jako „Firma Roku”

Rok 2011 uhonorował nas medalem Meeting Planner w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku.

20 stycznia 2012 roku zostaliśmy laureatami Polskiego Internetu w kategorii „Rozrywka i Rekreacja”.
26 kwietnie 2013 roku zostaliśmy laureatem MP Power Awards 2012 – portalu Meeting Planner w kategorii Team-building/Outdoor

Power Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa mazowieckiego nr 1279 oraz należy do Stowarzyszenia Branży Eventowej,

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.