„Portfel nie jest najważniejszą częścią ciała”- Skrzynecka

Kapif

Jej ideał mężczyzny…

Kasia Skrzynecka na łamach Super Expressu postanowiła omówić jej idealnego mężczyznę.

Mam koleżanki, które jako pierwszą z pożądanych cech mężczyzny podają: musi mieć stanowisko, aby utrzymać mnie i rodzinę. Dla mnie portfel nie jest najważniejszą częścią ciała mężczyzny. Za cenniejsze uważam to, że mój mężczyzna jest szczęśliwy w pracy, spełnia swoje marzenia, jest imponująco dobry w tym, co robi i niekoniecznie musi zarabiać duże pieniądze. Ja zawsze czułam się w obowiązku, by rzetelnie pracować i zarabiać, by w razie czego nie runął domowy budżet. Cenię w związku partnerstwo, również pod względem ekonomicznym, i nie jestem przyzwyczajona do bycia uzależnioną finansowo od partnera.

Aktorka ma też kilka mądrych rad dla innych kobiet.

Nie upupiajmy mężczyzn – nawołuje cytując Gombrowicza. Oni chcą poczuć, że potrzebujemy ich silnego ramienia, ich rady, autorytetu. Jeśli my,kobiety szpanujemy jako samowystarczalne feministki, nie dziwmy się później, żepanowie czują się stłamszeni, niepotrzebni i sfrustrowani.

I jeszcze o urodzie aktorki, jak dba o swój wygląd?

Nie palę!!! Przeganiam od siebie palaczy, pod tym względem jestem nietolerancyjną zmorą. Botoks, operacje? Nigdy nie miałam, nie czułam takiej potrzeby. Nie wyleguję się w salonach kosmetycznych lub u masażystki, bo czas głównie spędzam w pracy.(…) I co z tego, że zrobisz sobie botoks, a będziesz miała smutną zgnuśniałą jędzowatą paszczę i będziesz brzydka? Można nie używać cud-maseczek, a mieć roziskrzone oczy, emanować pozytywną energią i być piękną. Mam nadzieję, że w tym znaczeniu urody nie zabraknie mi nigdy.

Myślicie, że botoksem przyłożyła swoim koleżankom, które go sobie wstrzykują, np Edyta Górniak, a może Krzysztofowi  Ibiszowi?

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.