Porażki i sukcesy 2011 roku według Sary May

Jesteście ciekawi jak podsumowała miniony rok blogerka?

Portale cały podsumowują miniony 2011 rok , zrobiła to samo Sara May, znana z krytykowania innych blogerka.

Największe porażki roku

Maja Sablewska z menedżerki gwiazd do upadłej blogerki… upokorzona, wyrzucona na zbity pysk przez swoje artystki i olana przez producentów X Factor / zdecydowanie największy upadek roku ( szkoda kobietki, może jednak ktoś ją przygarnie i się zlituje?)

Natasza Urbańska- obnażyła się całkowicie w disco-polowym klipie, paradując po plaży w babcinym bikini, a także zaserwowała światowej klasy pozycje porno podczas występu w amerykańskim klubie…
Po tym jakże wyjątkowym lansie poszła za ciosem i pokazała swój talent jako prowadząca Taniec z Gwiazdami. Czasem nawet udało jej się sklecić poprawnie zdanie. W międzyczasie zagrała w filmie „ Bitwa Warszawska 1920″ i postawiła kropkę nad i. Nikt już nie miał wątpliwości, że Urbańska grać nie potrafi,a same naiwne minki nie wystarczą. W każdym razie pociąg do kariery okazał się większy niż umiejętności.

Udział Michała Szpaka w Tańcu z Gwiazdami- widziałam 10 sekund jego popisów tanecznych i nie chcę więcej… Oprócz parkietowych szaleństw Szpak nagrał fatalną płytę i zgłębił tajniki makijażu malując się do wywiadów zdecydowanie mocniej;)

Ukochana Edzia Górniak nagrała single, płyty nie wydała, mizdrzyła się na piasku z przystojnym modelem i z każdym dniem coraz bardziej przypominała Michaela Jacksona…

Doda i wszystko co muzycznie zrobiła w roku 2011 można uznać za porażkę. Spuszczę zasłonę milczenia zarówno na jej gołe 4 litery jak i ociekającą tandetą płytę… nie kopie się leżącego
Jest też coś co spodobało się Kasi Szczołek.

Pojawienie się w mediach Magdy Mielcarz, która zdobyła serca widzów programu „ The voice of Poland”.  Śliczna, inteligentna i seksowna blondynka nadała nowy koloryt w polskich mediach.

Spektakularne lądowanie Boeinga – kapitan Wrona uratował pasażerów i stał się narodowym bohaterem…

Przyzwoita płyta Mariny Łuczenko, świetny teledysk do piosenki „ Electric bass ” i dobry początek zdolnej piosenkarki…

Sukces Ruchu Palikotaniespodziewane wejście do sejmu kontrowersyjnej ekipy kontrowersyjnego polityka… Zrobił medialną furorę podczas kampanii i stał się ważnym graczem z którym muszą liczyć się przywódcy innych partii.

Bardzo dobra, aczkolwiek kompletnie niedoceniona płyta ” Spider WebTatiany Okupnik

Powrót Nergala do świata żywych – Adam wizerunkowo odciął się drastycznie od swojej parterki, sam zaczął częściej szokować i wzbudzać zainteresowanie mediów…

Zgadzacie się z Sarą?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Porażki i sukcesy 2011 roku według Sary May, 1.0 out of 10 based on 1 rating

1 osoba skomentowała artykuł: Porażki i sukcesy 2011 roku według Sary May

  • Barbara

    Panno Szczołek, a może coś o sobie ? Jakie Pani odniosła sukcesy w 2011r.
    No, śmiało. Proszę się pochwalić. Nie ma czym, co ? Porażka za porażką, seria niepowodzeń, pasmo klęsk. I żadnych perspektyw na przyszłość.
    Jesteś NIKIM Panno Saro. Totalnym zerem.

You must be logged in to post a comment.