Popek chce do TVN-u

 Kiedy TVN robi wymianę osobowości w stacji, Anna Popek kombinuje jak się tam dostać.


Od kiedy Agnieszka Szulim została przeniesiona z Jedynki do Pytania na śniadanie, praca Anny Popek już nie jest taka komfortowa jak wcześniej. Mało tego Popek straciła swój gwiazdorski kontrakt i pozostało jej zaledwie 1 000 zł plus dodatek za prowadzenie programu śniadaniowego.

TVN cały czas przeprowadza ciche castingi na nowe twarze stacji. Na premierze Wszystko co kocham pojawiła się Anna Popek, która szuka cały czas dojścia do kogoś kto zarządza etatami w TVN. Miała szczęście, gdyż jak donosi Na żywo , na premierze filmu pojawił się nikt inny jak dyrektor programowy, Edward Miszczak. Popek nie opuszczała go do samego końca wieczoru.

Męczymy się w TVP czekając aż któryś z dyrektorów przydzieli nam program – pożaliła się koleżanka Popek z telewizji. Tymczasem proponuje się je osobom z zewnątrz choćby Oli Kwaśniewskiej. Można stracić zapał do pracy.

Swojego czasu Anna Popek wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Wtedy daleko nie zaszła ale podpadła TVN, gdyż na pożegnanie zapraszała do oglądania TVP2. Myślicie, że TVN jej to zapomniał?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.