Pomysłowa Anna Mucha

 Nie masz skrobaczki ale na pewno masz coś  przy sobie co pomoże Ci oczyścić szyby samochodu z lodu. Zobacz jak poradziła sobie Ania Mucha.


Wczoraj w porannym programie Dzień Dobry TVN gościem była Anna Mucha. Producenci zaprosili Anię by chyba uciąć plotki o rzekomej wojnie pomiędzy Muchą a Rusin.

Obie panie szczerzyły się ku sobie szerokim uśmiechem, Ania puszczała oczka do Kingi ta chichotała się ile sił miała. Mucha oddała na licytacje dla WO  dwie sukienki w których wystąpiła w Tańcu z gwiazdami , opowiedziała też jak to było z mercedesem , który odebrała w czwartek a w piątek o 13 wjechał w drzwi samochodu inny kierowca.

Kierowca tak szczęśliwie puknął  nowiutki samochód Ani, że tylko wystraczyło wymienić drzwi. Czy dostała auto zastępcze na czas remontu jak donosi Super Express? Nie wiadomo, gdyż aktorka powiedziała w wywiadzie, że drzwi zostały wymienione i już jeździ nowym autem. Ale cóż może SE lepiej wie, niż sama Mucha.

Póki co Ania nie pomyślała o skrobaczce do lodu na szybach samochodu. Pomysłowa aktorka wyciagnęła kartę bankową i lód zdjęła przed jazdą.

Cały wywiad Ani Muchy w Dzień Dobry TVN.

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.