„Polskie nastolatki mają nowego idola – Patryk Kwiatkowski z Jaworzna”(video)

Jeszcze jedna nowa gwiazdka?

Od pewnego czasu na portalach typu youtube i ising pojawia się postać młodego chłopaka z Jaworzna, który jak się okazało własnymi siłami nagrał swoją płytę. Czy będzie to nowy idol polskich nastolatek? Z obserwacji wynika, że najprawdopodobniej właśnie tak się dzieje.

Linki do jego otworu „Droga snów” – którego nie ukrywam dosyć dobrze się słucha – coraz częściej pojawiają się na tablicach facebookowych. Świadczy to o tym, że ten młody człowiek staje się coraz bardziej popularny. Jak udało mi się dowiedzieć, Patryk  brał udział w precastingach do Voice of Poland – jednak w głównych odcinkach programu go nie zobaczyliśmy.

Utwory na płycie Patryka to proste i łatwo wpadające w ucho piosenki, które z pewnością mogą zainteresować sporą rzeszę jego rówieśników (z dużą przewagą rówieśniczek). Patryk ma prezencję, ma także dar komponowania dobrych melodii a w dodatku pisze swoje teksty. Przyszłość przed nim. Z pewnością jego twórczość będzie ewoluowała i ma szansę wydać jeszcze dziesiątki płyt z zupełnie innym, być może dojrzalszym materiałem. Na razie o to nie zabiega i świadomie proponuje rzeczy proste i sprawdzone. Oby mu się udało. Jeśli tak będzie to niniejsza płyta, wydana w dość ograniczonym nakładzie stanie się białym krukiem.

Patryk Kwiatkowski posiada swój profil na fb – na którym z dnia na dzień przybywa fanów

Posłuchajcie jednej z piosenek

Adam

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.8/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +2 (from 2 votes)
"Polskie nastolatki mają nowego idola - Patryk Kwiatkowski z Jaworzna"(video), 9.8 out of 10 based on 5 ratings

8 komentarzy „Polskie nastolatki mają nowego idola – Patryk Kwiatkowski z Jaworzna”(video)

You must be logged in to post a comment.