Polska uczelnia robi casting na tancerzy do teledysku Beyonce!

Uczelnia Łazarskiego, we współpracy ze studiem tańca Free Art Fusion, organizuje casting do teledysku do utworu Beyonce – „Move Your Body”. Realizacja wideoklipu będzie inauguracją projektu o tym samym tytule.

Wyłonieni z castingu uczestnicy przez tydzień spotykać się będą na specjalnych próbach, po których, 11 czerwca na terenie Uczelni Łazarskiego, nakręcony zostanie klip do piosenki Beyonce „Move Your Body”. Utwór ten powstał na potrzeby akcji walki z otyłością w szkołach amerykańskiej organizacji NABEF.

Zainspirowani inicjatywą walki z otyłością chcemy propagować zdrowy tryb życia, nie tylko na naszym kampusie, ale w całej Polsce. Nawiązaliśmy w tym celu współpracę ze studiem tańca Free Art Fusion, aby zaproponować studentom dostęp do atrakcyjnych zajęć ruchowych – mówi Lucyna Seremak z działu marketingu Uczelni Łazarskiego

Casting odbędzie się 4 czerwca o godzinie 11:00 w studiu Free Art Fusion na ul. Miedzianej 11 w Warszawie. Nagranie klipu odbędzie się 11 czerwca na terenie Uczelni Łazarskiego, ul Świeradowska 43 w Warszawie (przy stacji Metro Wilanowska).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Polska uczelnia robi casting na tancerzy do teledysku Beyonce!

You must be logged in to post a comment.