POLSKA PROJEKTANTKA UBIERA BRITNEY SPEARS

Polski świat mody coraz bardziej liczy się na świecie

Wystarczy, wspomnieć o sukcesach Joanny Krupy, korzeniach MaxFactor czy chociażby karierze Evy Minge.

Jak się okazuje właściwie nieznana w Polsce, młoda projektantka prowadząca undergroundową szwalnie “Sassa Vero” w Myszkowie na Śląsku, nie jest zupełnie anonimowa za oceanem.

Klaudia Bracik, swoimi kolekcjami oczarowała amerykańską gwiazdeczkę Britney Spears, która regularnie zleca jej projektowania strojów na swoje koncerty.

W Polsce jej kolekcje dostępne są od dziś wyłącznie poprzez dobroczynny portal sprzedażowy www.kupujipomagaj.pl , bo jak sama mówi nie zależy jej na komercji, włącza się jednak chętnie w akcje charytatywne, w ramach których w tym roku ubierze i gwiazdy z Polski. Będzie ona bowiem ubierała artystów, którzy w tym roku wspólnie z gwiazdami amerykańskimi wezmą udział w teledysku promującym trzecią edycję akcji gwiazd Pomaganie jest trendy.

“Britney moją kolekcję poznała przypadkowo, poprzez moich przyjaciół w stanach, którzy przypadkowo pojawili się na imprezie, na której mieli możliwość spotkać się z nią. Od roku faktycznie projektuję odzież sceniczną dla Britney, nie zależy mi jednak na komercyjnej działalności, chcę tworzyć z pasją i dla pasjonatek szyku. W Polsce moja odzież dostępna jest wyłącznie na portalu kupujipomagaj.pl, bo chcę na tą chwilę współpracować tylko z dobroczynnym projektem Pomaganie jest trendy, jeśli chodzi o polski show biznes, będę ubierała polskie gwiazdy biorące udział w trzeciej edycji tego projektu, a zresztą w tegorocznej akcji wezmą udział też trzy duże gwiazdy z Ameryki, które na potrzeby kampanii ubiorę. Chcę, aby moje kolekcje były stylowe, dla odważnych kobiet, ale również tanie, dlatego chcę je póki co sprzedawać tylko przez portal ,a dzięki temu moje pieniądze mogą trafiać na cel realizacji Pomaganie jest trendy po nowym roku. W ubiegłorocznej akcji moją odzież w teledysku miała na sobie amerykańska piosenkarka Truth Hurts oraz wystąpiła w niej na swoim koncercie w Polsce i na scenie Dzień Dobry TVN”.” – mówi Klaudia Bracik , agencji Afera.Tv.

Bracik ma też swoje typy, co do tego, które polskie gwiazdy chciałaby ubrać, a także zna odpowiedź na pytanie, jakiego wyzwania chciałaby się podjąć

“Chciałabym ubrać jednocześnie Dodę, Edytę Górniak oraz Alicję Węgorzewską, ubierając trzy różne światy i stawiając je w jednym rzędzie, mogłabym pokazać to, w jaki sposób powstają moje kolekcje. Jeśli chodzi o wyzwanie, to niewątpliwie będzie to po raz pierwszy ubranie faceta i w dodatku rapera, w ramach tegorocznej akcji Pomaganie jest trendy. Gorzki, którego ubiorę, jest osobą przewrotną, dlatego odpowiedni design będzie obrać najtrudniej” – wyjaśnia młoda projektantka.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.