, , ,  

Polska nie nadąża za myśleniem Dody!?

 Z tego wynika, że w Polsce żyją same głąby?A jedyną mądrą jest Doda? Tak przynajmniej myśli Nergal!


Nergal z Dodą jest od ponad roku. W zasadzie Doda weszła w ten układ związkowy, by Nergal wypromował ją w świecie, czego lider zespołu Behamoth nie a zamiaru robić. Doda się wkurzyła i chyba odwołała ślub, który miał się odbyć latem tego roku.

Nagle z tym związku coś się zmieniło, Nergal twierdzi, że Doda ma bardzo duże szansę zrobić wielką karierę na świecie, gdyż w Polsce nie co pokazać. Co miałą do zrobienia już zrobiła. A Polcay nie nadążają za jej myśleniem.

– Często mam wrażenie, że Polska nie nadąża za jej myśleniem, wyobraźnią. e gdyby gdzieś tam morze wyrzuciło ją w Wielkiej Brytanii albo w Stanach, to zrobiłaby rzeczy rewolucyjne i przełomowe. Na skalę światową. Ona tutaj walczy z bardzo oporną materią i to jest nierówna walka – powiedział Nergal Przeglądowi.

Czyli co powinna zrobić dla swojej kariery?

– Ja uważam, że w Polsce zrobiła wszystko. Wciąż zaskakuje i to zaskakiwanie wychodzi jej z totalną łatwością, ale zabrnęła już na sam szczyt. Fajnie by było, gdyby rzeczywiście miała szersze pole manewru, bo w Polsce jest ono mocno ograniczone. Cenię Dorotkę za konsekwencję, za to, że potrafi. I trzymam za nią kciuki jak nikt inny.

Adaś powiedział też, że pomoże Dorotce jak może  by ta zasłynęła w świecie. No najprościej wziąć Dorotkę w rejs statkiem, wyrzucić ja za burtę u wybrzeży Wielkiej Brytanii czy USA i spełni się jego marzenie! Czyli gdyby gdzieś tam morze wyrzuciło ją w Wielkiej Brytanii albo w
Stanach, to zrobiłaby rzeczy rewolucyjne i przełomowe. Na skalę światową

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.