, ,  

Polska Angelina nie jest sama w więzieniu (zdjęcia)

Narzeczony odwiedza ją w więzieniu, wynajął prawników, opiekuje się małpką.

Agnieszka Orzechowska vel Polska Angelina kilka dni temu została zatrzymana i osadzona w więzieniu. Celebrytka podejrzana jest o rozprowadzanie narkotyków. Policja od dawna wiedziała czym zajmuje się Orzechowska przez pół orku nie potrafiła zatrzymać wschodzącej gwiazdy, chociaż ta pozowała do zdjęć i pokazywała się na imprezach o których dokładnie informowała media.

Informator jednego z portali plotkarskich twierdzi, że Orzechowska w więzieniu jest traktowana jak inne więźniarki a poza tym nikt jej nie odwiedza. Została sama jak palec. Gadule ka inne informacje.

Polska Angelina nie jest sama! Jej narzeczony, polski biznesmen włoskiego pochodzenia Michael Bagnati juz dawno wybaczył jej awanturę z policją i postanowił pomóc ukochanej. Codziennie widywany jest w areszcie śledczym w Łodzi, gdzie przynosi Angelinie ulubione sushi i czekoladki, mało tego, Bagnati wynajął sztab prawników, który pracuje nad tym, by wiciągnąć gwiazdę z aresztu.

– Jest szansa na to, że spędzimy z Agą świeta. Tęsknię za nią i za jej małpką. Mam już dla nich prezenty – mówi nam Michael i wyjaśnia o co chodzi w całej aferze.

– Nie jest tajemnicą, że Agnieszka wychowała się w patologicznej rodzinie (ojciec zmuszał ją do kradzieży i atakował nożem, przypalał papierosami, a matka pozbyła się z domu) i w domach dziecka a potem na swej drodze trafiała na wielu złych ludzi. Na szczęście ten etap jest już za nią – tłumaczy i dodaje: – Wiem, że w sprawie, która tak poruszyła media, Agnieszka wzięła winę na siebie, ale nie zapłaciła 500 zł grzywy zasądzonej przez sąd na rzecz organizacji walczącej z uzależnieniem od narkotyków. Zawiadomienia w tej sprawie trafiały do Namysłowa, gdzie jest zameldowana i gdzie przeżyła koszmarne dzieciństwo. Ona, co zrozumiałe, omija to miejsce, a nikt z rodziny nie przekazał jej korespondencji, stąd list gończy. Jestem pewien, że Agnieszka przekaże wspomnianej organizacji dużo więcej niż 500 złotych i jest gotowa osobiście przyłączyć się do pracy na rzecz walki z narkotykami. Ja natomiast pomagam jej w nagraniach nowych piosenek i teledysku.

Co o tym myślicie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.