Polscy fani Kylie organizują „czerwoną akcję”

ImagePolscy fani Kylie Minogue, którzy wybierają się na czerwcowy koncert australijskiej gwiazdy, chcą wyróżnić się z tłumu – stąd pomysł z akcją pod hasłem "Poland Loves Kylie".


ImageInicjatywa pojawiła się na polskim forum Kylie Minogue, a całość akcji polega na bardzo prostym patencie: każdy, kto 4 czerwca pojawi się na koncercie w Gdańsku w celu zobaczenia Kylie, bierze ze sobą coś czerwonego – t-shirt, bluzę, czapkę, baloniki – coś co pozwoli wyróżnić się z tłumu i dać innym do zrozumienia, w jakim konkretnym celu przyjechał. Już ruszyła produkcja specjalnie przygotowanych na tę okazję t-shirtów (na zdjęciu).

Polscy fani wierzą w to, że ich ulubiona piosenkarka dzięki temu zauważy ich w tłumie i jej pierwszy, długo oczekiwany występ nie będzie ostatnim w naszym kraju.

W ich imieniu zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do tej akcji – naszym zdaniem będzie to bardzo miły akcent tego wydarzenia, zwłaszcza że jest to oddolna inicjatywa oddanych fanów.

Jednocześnie jesteśmy bardzo ciekawi reakcji fanów innych wykonawców. Może fani zespołu Scorpions ubiorą się na niebiesko, a wielbiciele Lombardu na zielono? Efekt może być naprawdę bardzo interesujący.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.