,  

Polscy aktorzy zagrali z Kevinem Spacey!

Fotoszok.pl
W najnowszej reklamie Banku Zachodniego WBK obok Kevina Spacey możemy zobaczyć Arkadiusza Jakubika. W kolejnym spocie pojawi się Aleksandra Kisio.

 

Jakubik reklamuje Konto Godne Polecenia oraz bankowość mobilną na smartfony i tablety. Klienci Banku, za aktywne korzystanie z konta oraz BZWBK24 mobile przez kolejne 10 miesięcy mogą otrzymać aż 700 zł nagrody. Chcieliśmy zaskoczyć widzów poprzez zaproszenie na plan polskiego aktora, który ma pozytywny, ale też nieoczywisty i zadziorny wizerunek. Kevin Spacey i Arkadiusz Jakubik są mocnymi, wyraźnymi osobowościami filmowymi, obaj to więcej niż aktorzy. Kevin jest także reżyserem i producentem, Arkadiusz – reżyserem, muzykiem i performerem. Może dlatego tak świetnie wypadają razem w naszym spocie – podkreśla Artur Sikora, dyrektor Obszaru Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu Banku Zachodniego WBK. Kampania z udziałem aktorów będzie trwać do końca maja.

Arkadiusz Jakubik jest absolwentem PWST we Wrocławiu, był aktorem Operetki Warszawskiej
(1993-1994) i Teatru Rampa w Warszawie (1997-2000). Występował w serialach telewizyjnych, ale największe uznanie i rozpoznawalność zyskał dzięki rolom w filmach długometrażowych. Jakubik otrzymał wiele nagród filmowych, w 2013 r. przyznano mu dwa Orły: za role w „Chce się żyć” oraz
w „Drogówce”. Jest także reżyserem („Prosta historia o miłości”) oraz muzykiem – występuje
i zdobywa coraz większą popularność jako frontman alternatywnego zespołu Dr Misio. Arkadiusz Jakubik to jeden z ulubionych aktorów Wojciecha Smarzowskiego, zagrał w prawie wszystkich jego filmach (m.in. w „Weselu”, „Domu Złym” czy „Pod Mocnym Aniołem”). Artyści spotkali się po raz kolejny właśnie na planie spotu Banku Zachodniego WBK, który Wojciech Smarzowski wyreżyserował.

W kolejnej odsłonie kampanii reklamowej Banku Zachodniego WBK u boku Kevina Spacey zobaczmy Aleksandrę Kisio, znaną z wielu ról w polskich produkcjach filmowych i licznych występów
w kultowych serialach takich jak „Samo życie” czy „Pierwsza miłość”. Aleksandra Kisio będzie promować jeden z kredytów dostępnych w ofercie Banku Zachodniego WBK.

W ostatniej kampanii, oprócz głównej gwiazdy, czyli Kevina Spacey, Bank Zachodni WBK zaprosił do współpracy kilkoro znanych polskich aktorów. W ostatnim spocie wystąpiła Anna Dereszowska, którą można oglądać też m.in. na deskach Teatru 6. piętro w przedstawieniach „Czechow żartuje” oraz „Bóg Mordu”. W obsadzie tego spotu znaleźli się również Iwona Wszołkówna oraz Robert Wabich.
W okresie bożonarodzeniowym w reklamie kredytu gotówkowego Banku wystąpił aktor grający
w Stanach Zjednoczonych, w Polsce znany głównie z roli w „Tataraku” Andrzeja Wajdy, Paweł Szajda.
Fotoszok.pl
Fotoszok.pl
Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.