Polsatowi brzuch ciężarnej nie przeszkadza

TVN

Kolejne zwierzenia Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka ciągle nie ma dość mówienia o swoim błogosławionym stanie. Aktorka po wielu próbach w końcu  zaszła w upragnioną ciążę i tak bardzo się nią cieszy, że udziela wywiad za wywiadem a w nich mówi o swoich przeżyciach i o tym jak  po raz pierwszy matką. Chwali też nową pracę w Polsacie gdzie została zatrudniona po tym jak wyleciała z TVN-u.

Proponując mi rolę prowadzącej, podkreśliła, że w jej redakcji wiele kobiet z powodzeniem pracowało na wizji z macierzyńskim brzuszkiem i nikomu to nie przeszkadza. Przeciwnie – telewidzowie doceniają to i życzliwie się do nich odnoszą – powiedziała Skrzynecka w wywiadzie dla magazynu Show.

Gdy w domu ma się pojawić nowy członek rodziny, warto skonsultować się z psim psychologiem. Dorosły pies mógłby traktować dziecko jak konkurencję i istotę, która izoluje go od pana. Trzeba zawczasu unikać takiej wrogości – powiedziała Skrzynecka.

Psi psycholog? Nigdy o czymś podobnym nie słyszeliśmy. Do końca ciąży Skrzyneckiej jeszcze kilka miesięcy. A przed nami jeszcze wiele podobnych wywiadów. Wytrzymacie? Zapowiada się ciężka długa zima.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.