,  

Polsat zerwał współpracę z Górniak!

 Nina Terentiew ma dość już fochów i wymagań Edyty Górniak, która za swój występ na Top Trendy zażądała wypłaty 200 tysięcy zł!


To chyba koniec współpracy Polsatu z Edytą Górniak, która po występie chciała zapłaty 200 tysięcy zł. Mało, że piosenkarka zrobiła sobie świetną reklamę i świetny wstęp do tego co może zrobić w najbliższym czasie to jeszcze chciała zgarnąć dużo więcej niż było wcześniej ustalone.

Nina Terentiew znowu przeżyła chyba najcięższe chwile w swoim życiu. Przez ostatnie tygodnie miała tyle wrażeń z Górniak, że starczy jej na wiele lat. Pracownicy Polsatu mówią po korytarzach, że caryca nie chce już współpracy z Górniak. Ma jej dość.

To chyba ostatni kontrakt Edyty z Polsatem – mówi yciu na gorąco informator z Polsatu. Nina Terentiew nie ma już do niej cierpliwości

To dlatego w środę pojawiła się w TVN w programie You Can Dance? Pod przykrywką ciemnych okularów z synem na widowni, oglądała występ głuchoniemych tancerzy do swojego utworu. Czyżby to był początek współpracy ze stacją?


Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.