, ,  

Polsat umawia na spotkanie Dodę i Górniak

  Górniak miała się obrazić, że jej koleżanka po fachu Doda dostała 5 tysięcy więcej wynagrodzenia za siedzenie na stołku jurora w  nowym show Polsatu. Przynajmniej tak się plotkuje.


Polsat staje niemal na głowie, by ściągnąć do swojego nowego show Edytę Górniak. Chce też pogodzić Dodę i Edzię o ile to się uda. Stacja już nie liczy się z kosztami, zapłaci tyle ile Górniak pewnie zażąda. Jednak wpierw trzeba doprowadzić do spotkania obie panie by Górniak miała w ogóle ochotę zastanowić się nad udziałem w Tylko nas dwoje.

Jak udało nam się dowiedzieć, produkcja programu doprowadzi do spotkania Górniak i Dody. W jakim celu? Edytę, która obawia się kłótni z Dodą, to spotkanie ma zwyczajnie uspokoić – informuje plotek.pl na swojej stronie.

Panie już zgodziły się na spotkanie. Doda ma zamiar porozmawiać z Górniak tłumacząc jej, że są dorosłymi kobietami i na czas trwania programu mogą zapomnieć o wzajemnych animozjach. Podobno od przebiegu spotkania zależy to, czy Edyta pojawi się na czwartkowej konferencji Polsat
u – czytamy dalej.

Jak myślicie pogodzą się? Jakoś trudno nam uwierzyć by się Edzia zjawiła.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.