,  

Polsat tworzy nowy show dla Cichopek

  Nina Terentiew powiedziała i słowa dotrzymała, nie da zginąć Kasi Cichopek.


Już niedługo zobaczymy Kasię Cichopek w nowym show muzycznym. Po zakończeniu się Jak Oni piewają, Kasi skończyła się dobrze płatna fucha. W Tancerzach też Pyza nie zagra, została jej jedynie rola w M jak Miłość, za którą kredytów zaciągniętych na zakup willi tak łatwo nie spłaci. Teraz to się zmieni. Przyjaciółka rodziny Nina Terentiew nie zapomina o Cichopkach.

Losy nowego show ważyły się od kilku tygodni. Pewne było tylko jedno: prowadzącą ma być Kasia Cichopek. Terminy goniły, a decyzji i podpisów pod umowami nie było. Wszyscy powoli zaczęli powątpiewać, czy nowe show w ogóle pojawi się w wiosennej ramówce. Co niektóre gazety zdążyły już nawet odtrąbić koniec kariery Kasi, której zostałby tylko serial „M jak miłość” – donosi Fakt.

Program powstanie dzięki licencji brytyjskiego widowiska „Just the Two of Us”, które od czterech lat bije na Zachodzie rekordy popularności. Jego twórcami są ludzie, którzy wymyślili m.in. „Taniec z gwiazdami”
– czytamy dalej.

Fakt musi znaleźć Kasi Cichopek jeszcze partnera do poprowadzenia programu. Na pewno nie będzie to Krzysztof Ibisz, który już ma swój przydział. Poprowadzi inny program z Agatą Młynarską. Pod uwagę są brani albo Maciej Dowbor albo Maciej Rock. A może tak zamiast Maciejów, Marcina na przykład Hakiela?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.