, , , ,  

Polsat przedstawił cały skład „Must be the music – Tylko muzyka”.

Facebook

Stacja w końcu znalazła gwiazdy, które poprowadzą muzyczne show.

Jako ostatnia do jury doszła Kora. Tak więc cały skład jury Must be the music – Tylko muzyka , składa się z Adama Sztaby, Eli Zapęndowskiej, Kory Jackowskiej i Wojtka Łozowskiego.

Skład jury zmieniał się co chwila. Początkowo miał wystąpić w programie Darek Krupa, czy Robert Kozyra. Media śmiały się, że obok siebie usiądą prawie wszyscy faceci Edyty Górniak.

(…)lista kandydatów na stanowisko jurora była długa i Polsat miał niezły orzech do zgryzienia. W końcu postawiono na sprawdzoną i doświadczoną Zapendowską oraz niekwestionowaną gwiazdę polskiej sceny muzycznej – Korę. – dowiedział się Fakt

Kora ma  specyficzny charakter. Jej ostry wizerunek, temperament na scenie i odważne teksty do piosenek to jej znaki firmowe. Jaka będzie jako jurorka?

Miałam propozycje, ale bardzo trudno przychodzi mi oceniać innych ludzi publicznie. Poza tym gram bardzo dużo koncertów i nie mam na taką działalność czasu. Wolę robić coś innego. Czytam książki, chodzę do kina, teatru(…), zajmuję się domem. Dlatego najwięcej czasu poświęcam na przeżywanie sztuki, a nie na ocenianie innych.– powiedziała Faktowi.

Zobacz też: Rusin buduje imperium

źródło: Fakt.pl

Tomasz Jagodziński / newspix.pl

Kapif

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Teodor Klepczynski / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.