Polsat pokazał Kammelowi, gdzie jego miejsce

Mazur

Poczuł się zbyt pewnie?

Tomasz Kammel przez lata był twarzą TVP. Po aferze wyprowadzenia milionów z PKO S.A. ze swoją narzeczoną Katarzyną Niezgodą, telewizja publiczna szybko pozbyła się prezentera. Kammel dorabiał sobie między innymi jako kabareciarz w klubie dla gejów.

Jesienią tego roku Polsat zaproponował prezenterowi pracę. Początkowo miał swój program, który prowadził z Mariuszem Kałamagą, który ogólnie okazał się klapą. Kammel nie spełnił oczekiwań stacji. Prezenter jednak chciałby się rozwijać i zaproponował szefom stacji, by pozwolili mu pracować w kabarecie a najlepiej tam gdzie jest Pazura i Kałamaga  podczas sylwestrowego wieczoru. Polsat zdecydowanie odmówił Tomkowi twierdząc, że na tę noc ma już swoją pracę, prowadzenie koncertu z Pauliną Sykut.

Niestety producenci widowiska nie chcieli nawet o tym słyszeć. Mówi się, że głównym powodem kategorycznej odmowy było niedoświadczenie Kammela i zżerający go stres, który objawiał się nawet podczas prowadzenia programu „Stand Up! Zabij mnie śmiechem” w Polsacie– dowiedział się Fakt.

Czy ta zmiana miała być spowodowana zazdrością narzeczonej Niezgody o Paulinę?

Zobacz też: Rosati polską Larą Croft

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.