Polsat chce walczyć o Górniak

 Polsat postanowił walczyć o Edytę Górniak, by ta pozostała w Jak Oni śpiewają.


Nina Terientew powiedziała, że chce by kolejne edycje show były jednak emitowane.

Jeśli zdecydujemy się na kolejną edycję programu, to nie wyobrażam sobie jej bez udziału tak znakomitego jurora jak pani Edyta Górniak – powiedziała Faktowi Terentiew.

Terientew bardzo zależy na Górniak.

Mam nadzieję, że z uwagi na znakomicie układającą się dotychczasową współpracę, pani Edyta pozwoli się przekonać i rozważy naszą propozycję – dodaje.

W sobotę Górniak powiedziała niespodziewanie o zakończeniu współpracy z Jak Oni śpiewają, choć wcześniej z nikim tego nie uzgadniała. To było zaskoczenie zarówno dla widzów jak i dla producentów. Potrafi zaskoczyć nieprawdaż? Jak nie skakaniem po stole, udawanie ciężarnej to zapowiedzią o kończeniu występowania jako jurorka.

I choć Polsat bardzo sie stara zatrzymać piosenkarkę ta juz sobie zaplanowała swoje najbliższe dni, może tygodnie.

Mam już zaplanowane soboty na najbliższe pół roku, w następnym „Jak oni śpiewają” nie wystąpię. Ale życie mnie nauczyło, żeby nigdy nie mówić nigdy – powiedziała Faktowi gwiazda w środę.

Więc to nie jest ostateczna decyzja a może chwyt na podwyżkę dla Górniak? Jeśli już targowała się o wynagrodzenie a Polsatowi tak zależy na niej, to Edzia wyciągnie tyle ile chce od stacji. Cwana bestia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.