,  

Polka dziewczyną Bonda

ImageTo już druga Polka, która zostanie dziewczyną Bonda.


Joanna Ignaczewska, młodziutka polska aktorka robi karierę w Londynie. Jest już po kastingach do kolejnej części Bonda. Bardzo spodobała się producentom filmu.

Na kasting do Bonda były zaproszone hollywoodzkie gwiazdy takie jak Megan Fox czy Freida Pinto . Jednak one odmówiły wzięcia udziału w najnowszej produkcji "James Bond". To była szansa dla Ignaczewskiej.

 Po sukcesie swej poprzedniczki, Olgi Kurylenko z Ukrainy, zatrudnienie Joanny było bardzo dobrym wyborem – powiedziała Super Expressowi Debbie McWilliams, szefowa castingu filmów o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości.

Joanna ma zagrać u boku Daniela Craiga , sama chyba jeszcze nie wierzy w to co ją spotkało. Po Izie Scorupco będzie drugą Polką, która bierze udział w takiej produkcji.

Jestem szczęśliwa, że dostałam w życiu tak wielką szansę. Ale nie przyszło to łatwo, ostatnie dwa lata mojego życia były pełne pracy i wyrzeczeń. Cieszę się, że znaleźli się ludzie, którzy mnie docenili
– cieszy się Joanna Ignaczewska w rozmowie z "Super Expressem".Wciąż jeszcze nie wierzę, że będę dziewczyną Bonda. Kiedy cztery lata temu zaczynałam studia w nowojorskiej szkole aktorskiej Actors Studio, wydawało mi się, że śnię. Krok po kroku moje marzenia zaczynają się spełniać. Oczywiście jak to w życiu bywa, jeszcze do momentu produkcji wszystko może się wydarzyć. Ale głęboko wierzę, że uda mi się zagrać dziewczynę Bonda – dodaje szczęśliwa Joanna.

Ciężka praca daje owoce, i pewnie Joasia nie odmówiła by zagrania roli we francuskim filmie, gdzie by musiała się rozebrać. W końcu to tylko praca.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.