, ,  

Poleciała sobie do Paryża

 Doda oszukała fanów i pojechała sobie do Paryża.


Doda miała wystąpić w Telekamerach ale niestety, odmówiła pokazania się na rozdaniu nagród, wykręcając się zobowiązaniami jakie wcześniej podpisała.

Jak donosi Fakt – Doda w ostatni piątek poleciała na kilka dni do Paryża. Czy rzeczywiście jest tam w celach zawodowych? Ww podróży nie towarzyszy jej żadna osoba z jej managementu, tylko… wybranek jej serca Radek Majdan . Podobno Doda rzeczywiście ma mieć na miejscu spotkanie w celach zawodowych, ale zajmie ono mało czasu. A na występ przed fanami czasu już nie będzie, bo do Polski królowa wróci już po rozdaniu nagród.

Jeden z portali plotkarskich zasugerował, że Doda boi się spotkania na gali z Michałem Figurskim i Jolantą Rutowicz, którzy nie szczędzą słów krytyki pod adresem artystki a którzy będą prowadzić przedstawienie.

Tak więc piosenkarka wystraszona zamiast spotkania z fanami , poleciała do miasta miłości ze swoim ukochanym.

Doda mamy też dla ciebie dobrą i złą wiadomość: Jak donosi jeden z portali plotkarskich, Rutowicz olała Telekamery, podobno wszystko przez Ciebie, gdyż nie będzie mogła wyżyć się na Tobie 🙂

Do teraz nie wiadomo, kto wręczy nagrodę w tej kategorii. Kolejny raz Rutowicz narobiła problemów TVP, która na szybko musi szukać osoby, która zastąpi ją na scenie . Po tym jak poszła informacja, że Doda nie wystąpi, Jola swoją rezygnacje z pojawienia się na gali argumentowała tak, że "nie będzie powodu do zrobienia dymu". – donosi jeden z portali.

Jak myślicie, dobrze zrobiła?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.