Polacy nie lubią Edyty Górniak?

Michał Pieściuk / newspix.pl

Jej notowania spadają a Maja szuka nowej osoby, którą by mogła się zaopiekować.

Edyta Górniak z  dnia na dzień jest co raz mniej lubiana przez Polaków. Można to zauważyć w show Taniec z gwiazdami. Na początku programu piosenkarka na zmianę z Patricią Kazadi zajmowała raz pierwsze raz drugie miejsce. W ostatnim odcinku show była już poza podium, mało tego była zagrożona.

Nie pomógł wypadek, jakiemu uległa gwiazda. Wydawało by się, że dzięki niemu Edzia zdobędzie serca widzów i zwycięży TzG, niestety.  Maja Sablewska, menedżerka gwiazdy też spada w rankingu tych lubianych. Plotkuje się, że Maja Sablewska stara się o współpracę z Natalią Lesz, której obecnie menedżerem jest były mąż Górniak, Darek Krupa.

Zobacz też: Doda walczy o swoje zdrowie!

źródło: Fakt.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Polacy nie lubią Edyty Górniak?

  • Aga

    „Jej notowania spadają a Maja szuka nowej osoby, którą by mogła się zaopiekować.Edyta Górniak z dnia na dzień jest co raz mniej lubiana przez Polaków.” – CO ZA BZDURY!
    Edyta Górniak to jedyna w Polsce osoba, artystka, która ma głos, warunki wokalne na światowym poziomie! Ma tez od początków swojej kariery wiernych fanów i to się nie zmieni! A taniec nie musi być jej mocną stroną bo to w końcu wokalistka a nie tancerka i występ w tym programie traktuje jako zwykłą pracę i ma do tego dystans a nie parcie na wygraną!

    A jeśli chodzi o Majkę i Jej plany to jej praca i ile podopiecznych sobie bierze to tylko i wyłącznie Jej sprawa! Nie ma to nic wspólnego z tym co ludzie sądzą o Edycie!

You must be logged in to post a comment.