, , , , , , ,  

Pół twarzy i serce

Fotoszok.pl
Ostaszewska, Adamczyk, Buzek, Chyra, Cielecka, Jeżowska, Olszówka, Poniedziałek i Skiba, Zbieć

W październiku ruszyła akcja „Paka dla bezdomniaka”. Inicjatywa prowadzona jest przez Fundację Viva we współpracy ze sklepem zoologicznym keko.pl. Za kreację, produkcję Virala oraz przygotowanie strony internetowej odpowiedzialna jest agencja AtomClick.

Ideą akcji jest przekazanie 5 złotych dla najbardziej potrzebujących zwierząt ze schroniska w Korabiewicach do których każdy z sześciu partnerów akcji dorzuca posiłek dla bezdomniaka co tworzy pokaźną pakę dla potrzebujących zwierzaków. Co miesiąc „paki” będą przekazywane do schroniska w Korabiewicach, zamieniając się w realną pomoc dla naszych podopiecznych.

Akcję wsparli swoim wizerunkiem Maja Ostaszewska, Piotr Adamczyk, Agata Buzek, Andrzej Chyra, Magda Cielecka, Majka Jeżowska, Edyta Olszówka, Jacek Poniedziałek i Krzysztof Skiba oraz Rafał Zbieć, który wystąpił również w Viralu reklamującym akcję. Do grona wspierających kampanię dołączy wkrótce wiele kolejnych ambasodorów, którzy świadomi mocy tej akcji, zadeklarowali chęć udziału w pomaganiu całkowicie zależnym od człowieka istotom.

W ramach akcji w największych miastach w Polsce zostały umieszczone billboardy z wizerunkami ambasadorów akcji połączonymi ze zdjęciami prawdziwych zwierząt ze Schroniska w Korabiewicach.

Obok celebrytów na stronie pojawiły się prawdziwe zwierzęta ze schroniska w Korabiewicach m.in. Rozalia – najsławniejsza Polska świnia, której zabawę w berka z nasza policją pod Sokółką obserwowała cała polska, czy koziołek Asfalt, który trafił do schroniska wykupiony przez fundację Viva z aukcji WOŚP, na którą przekazała go jego poprzednia rodzina.

– W świecie tak bardzo zdominowanym przez człowieka zwierzęta nie poradzą sobie same – mówi Cezary Wyszyński, prezes Fundacji Viva!, która jest właścicielem schroniska. – To ludzie odpowiadają za wszystkie nieszczęścia, które je spotykają, i to ludzie muszą zachowywać się odpowiedzialnie w stosunku do nich.

Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach istnieje od prawie 20 lat. Od lutego 2012 roku jest prowadzone przez Fundację Viva! Obecnie w schronisku przebywa ok. 300 psów, 16 koni, 3 niedźwiedzie, koty, kozy, świnie oraz wilk z Kirgistanu.

Patronatu honorowego użyczyli kampanii: Miasto  st. Warszawa oraz Business Center Club.

Patronatem medialnym objęli akcję: TVN, Onet, Radio Eska i Stroeer.

Fotoszok.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.