Pokaz mody Patrizia Pepe w Galerii Mokotów

W najbliższą środę, 10 kwietnia o godzinie 19.00,  w salonie Patrizia Pepe w Galerii Mokotów odbędzie się pokaz kolekcji Wiosna/Lato 2013, który poprowadzi znana stylistka Dorota Wiliams. Po pokazie goście będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji.

Kolekcja Patrizia Pepe* jest doskonałą mieszanką minimalizmu i perfekcji stosowanych dodatków. Zawsze praktyczne i oryginalne, eleganckie i nowoczesne. W tym sezonie tkaniny są zmysłowe i ultranowoczesne. Kształty cechują czyste linie z praktycznymi ale niezmiernie kobiecymi krojami. Sukienki są miękkie, delikatnie otulające ciało. To część wyrafinowanej gry kontrastów ze strukturalnie skrojoną odzieżą wierzchnią.

 

W kolekcji letniej mamy do czynienia z inwazją tropikalnych kwiatów, które dominują swoim śmiałym, trójwymiarowym charakterem. Ten motyw przewodni przenika całą stylizację, zaraźliwie rozprzestrzenia się na ozdobione kaskadami słonecznych cekinów akcesoria w technikolorze, które przedstawiają uliczne murale graffiti. Z pomalowanych spray’em miejskich murów kolekcja kradnie przesłanie fantastycznej rebelii i opalizującego humoru, dopasowanych do nastroju ulubionych letnich destynacji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pokaz mody Patrizia Pepe w Galerii Mokotów, 1.0 out of 10 based on 1 rating

Comments are closed.