Pokaz Evy Minge podczas Gali otwarcia Ptak Outlet

Czarny aksamit połączony ze szlachetnymi futrami i ciężkie złote łańcuchy nadające kolekcji nieco rockowego charakteru były motywami przewodnimi najnowszej jesiennej kolekcji Esotiq&Eva Minge zaprezentowanej podczas Gala otwarcia Outlet Ptak. Pokaz,  na którym została zaprezentowana najnowsza kolekcja home wear, bielizny i kostiumów kąpielowych Esotiq & Eva Minge wzbudził ogromne zainteresowanie zaproszonych gości i mediów. W pierwszym rzędzie usiadła Doda tuż obok Radka Majdana, Natalia Siwiec, Omena Mensah, Stachursky, Michał Wiśniewski  i Marcin Najman.  Galę poprowadzili Karolina Malinowska z Olivierem Janiakiem.

Wysokie buty z ćwiekami na lakierowanej skórze i ciężkie złote łańcuchy sprawiły, że welury i aksamity, z których uszyto kolekcję tchnięto nowe życie. Charakterystyczne DNA projektantki sprawiło, że home wearowe bluzy i sukienki stały się eleganckimi kreacjami.

Takiego oblężenia podczas Wielkiego Otwarcia Ptak Outlet nikt się nie spodziewał. Padło co najmniej kilka rekordów. Pierwszy to rekord frekwencyjny  – podczas weekendu otwarcia Ptak Outlet odwiedziło ponad  100 000 klientów! Tak ogromna frekwencja miała przełożenie na rekordowe obroty wszystkich sklepów. Część z nich zmuszona była zamykać drzwi, żeby powstrzymać napór klientów, których wpuszczano w niewielkich grupach.

Zdecydowana większość sklepów kilkukrotnie przekroczyła prognozowane progi sprzedażowe, a niektóre odnotowały najlepszy start w historii polskich centrów outletowych.

– Dokładne raporty finansowe poznamy w najbliższych dniach, jednak po przeprowadzeniu bezpośrednich rozmów z  większością najemców możemy stwierdzić, że Wielkie Otwarcie Ptak Outlet okazało się ogromnym sukcesem – powiedział Tomasz Szypuła, członek Rady Nadzorczej Centrum Targowego „PTAK” S.A. – To efekt naszej ciężkiej pracy przy przygotowaniu całego projektu, doskonałej współpracy z najemcami, firmą doradczą BOIG oraz doskonale zaplanowanej strategii marketingowej. Potwierdzają się również nasze badania, z których wynikało, że obiekt o takiej charakterystyce jest w centralnej Polsce bardzo potrzebny. Cieszymy się niezmiernie, że odwiedziło nas tysiące klientów z innych regionów kraju i zagranicy, co świadczy o tym, że obiekt będzie outletem ogólnopolskim o międzynarodowym znaczeniu i niebawem może konkurować z takimi gigantami jak np. outlet w Pandorfie.

Inwestor potwierdza, że niezwłocznie przystępuje do komercjalizacji drugiej fazy outletu. Do końca roku Zarząd Centrum Targowego „PTAK” S.A. poda do publicznej wiadomości informacje o nowych lokalizacjach i terminach rozpoczęcia budowy kolejnych obiektów. Przewiduje się, że w przeciągu 2 lat mogą powstać cztery nowe obiekty w Ptak Outlet. Łącznie planowane jest wybudowanie kilkunastu obiektów, m. in. centrum kongresowego, hal i expo i innych obiektów na łącznej powierzchni 1 mln m2.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pokaz Evy Minge podczas Gali otwarcia Ptak Outlet , 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments are closed.