,  

Podwójne życie Weroniki Marczuk-Pazury

 Weronika cieszy się wolnością póki co, jednak sprawa nie jest zamknięta.


Do tej pory Weronika Marczyk-Pazura była lubianą jurorką You Can Dance. Ciepła wyrozumiała , nie raz podnosiła na duchu uczestników show. Zdobyła też serca widzów. Za oczami wszystkich jednak robiła pokątne interesy.

Jednego dnia tabloidy donosiły, Weronika jest na skraju bankructwa. Drugiego dnia kupowała już dom w którym planowała założyć rodzinę. Dom do dziś remontuje i znalazła też narzeczonego.

Z chęcią robię kilka rzeczy w tym samym czasie i ciągle myślę o nowych. Zgodnie z zasadą z moich rodzinnych stron: „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana” jak powiedziała w wywiadzie dla Vivy. Jedna rzecz udawanie biednej, druga – kupowanie domu, myślała, że nikt nie zauważy?

Wiedzę prawniczą wykorzystam gdzie indziej. Jeśli wszystko pójdzie zgod­nie z planem, już niedługo podzielę się nią z telewidzami (…). Chcemy zrobić program, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązania dla trudnych życiowych sytuacji – teraz czas by się podzieliła z widzami jak udało jej się wyjść za kaucją
z aresztu.

I cały czas twierdzi, że jest niewinna a w przyjętej przez nią torbie miały być perfumy- czy to pierwsza lekcja jak być sprytnym?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.