Podróże kulinarne Jacka Januszkowicza (video)

Czyżby konkurencja dla Magdy Gessler?

W najbliższej Polskiej Top Liście zapraszamy do 4fun.tv na program kulinarno-podróżniczy „Januszkowicz w podróży”. Jacek Januszkowicz zwabiony egzotycznymi potrawami odwiedzi różne zakątki Warszawy, poznając przy okazji lokalną kulturę i zwyczaje. Miejsce to o tyle ciekawe, bo jak twierdzi sam kulinarny detektyw i mistrz patelni – Januszkowicz „To ta sama stolica, która jest stolicą Polski, a w 1679 urodził się tu…hmmm, ktoś się na pewno urodził”. Jak sami widzicie możemy liczyć na to, iż obok smakowitych przepisów przedstawi nam informacje istotne z turystycznego punktu widzenia okraszone masą historycznych ciekawostek.

Warszawskie Stare Miasto to skarbnica pięknych widoków i nie mniej atrakcyjnych warszawskich przysmaków. I właśnie tu, w Warszawie, zagościmy z kamerą 4fun.tv. Januszkowicz zafascynowany śledziem po warszawsku, cymesem, białą kiełbasą na wieloziarnistej pikantnej musztardzie, klopsami i gzikiem podróżuje w poszukiwaniu smaku idealnego. Czy trafi na tatara z wbitym jajem, czy może na flaczki z pulpetami? Więcej na temat kulinarnych przepisów, historycznych, narodowych specjałów i ciekawych obyczajów w programie „Januszkowicz w podróży”. Acha! Wszystkie przepisy dostępne są na stronie……no dobra nie są i nigdy nie będą dostępne;)

W najbliższą niedzielę o 17.00 oglądajcie Polską Top Listę pt. „Januszkowicz w podróży”. Stacja 4fun.tv zapewni Wam porządną dawkę dowcipu oraz towarzystwo popularnych, polskich utworów! Będzie bardzo smacznie, będzie romantycznie, a przede wszystkim będzie dużo zwiedzania i muzyki. Zaprasza 4fun.tv.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.