, ,  

Poczułam się oszukana i skrzywdzona! – Doda o Majdanie

ImageDoda jest wściekła na swojego kochanego Radzia. Czuje się oszukana i wykorzystana.


Doda w końcu postanowiła wypowiedzieć się na temat ostatnich reklam z Radkiem Majdanem, na których widać wyraźnie jak w reklamach prezerwatyw wykorzystuje się jej wizerunek.

Na łamach Party stwierdza wprost – Majdan nadużył moje zaufania, wykorzystał mnie i skrzywdził. Sądziłam, że Radosław nigdy nie narobi we własne gniazdo.

Wszystko dokładnie poszło o kontrakt , który podpisał Majdan z firmą Taboo, w której wcześniej pracowała Doda. Producenci prezerwatyw jakby przedłużyli kontrakt z piosenkarką i tym samym wykorzystali elementy związane z nią. Wszystkie reklamy sugerują wprost, że Radek używał tych gumek właśnie podczas seksu z Dodą.

Nie zaskoczył mnie pomysł nieuczciwych producentów, którzy nie mają kręgosłupa moralnego. Skoro nie mogli mieć mnie, postanowili wykorzystać mój wizerunek poprzez mojego naiwnego byłego męża. A co najgorsze – on na to przystał – mówi z żalem Dorota. Boli bardzo… wierzyłam, że kocha mnie czystą miłością, a on mnie po prostu wykorzystał.

Parę dni temu Dorota poszła z Radkiem do kina. Przyłapał ich jeden czytelnik pewnego tabloidu. Dorota tłumaczy, że kocha Radka i nie potrafi z dnia na dzień o nim zapomnieć.

Wiem, że mój brak konsekwencji w sprawach uczuciowych niektórych bawi, ale ci, którzy kiedyś kogoś bezgranicznie i bezinteresownie kochali, na pewno zrozumieją siłę emocji, które stawiają wyżej serce niż
 rozsądek.

Fakt, prawdziwe życie i jak sugeruje jeden z plotkarskich portali i my się dołączymy, zakończ ten chory związek. Szkoda czasu dla drania.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.