„Po Prostu Głoduj” w wydaniu Jacka Januszko (video)

Czyli jak przyrządzić jaja na twardo, paschę czy mazurka?

Jacek Januszko ten sam chłopka, który wystąpił na castingu You Can Dance związał się chyba na stałe w telewizją. Dziś zachęca nas i Was do oglądania programu jaki prowadzi na kanale 4fun.tv.

„Moi Kochani!

Żem się trochę rozczulił bo Wielkanoc to taki wyjątkowy okres, w którym spotykamy się z naszymi rodzinami, na stół wjeżdżają same rarytasy, a przede wszystkim i nade wszystko wszyscy jesteśmy razem.

W najbliższą niedzielę o 17.00 zapraszam Was wszystkich, razem i z osobna na świąteczne wydanie Polskiej Top Listy. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na wielkanocne potrawy i szukacie inspiracji jak przyrządzić jaja na twardo, paschę czy mazurka, przyszła pora by zasięgnąć porady profesjonalnego kucharza! W imieniu Jackala Bródnickiego zapraszam na świąteczne wydanie Polskiej Top Listy pod tytułem „Po Prostu Głoduj”.

Acha! i doceńcie to, że choć niektóre potrawy Jackalowi nie wyszły, to znalazł na to sposób. Pamiętajcie – Pogodny dzień wielkanocny grochowi wielce pomocny a po glinianym moście jedzie żur w poście.”


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.