Plebiscyt EksMagazynu. EKScesy 2011: nominacje

27 października EksMagazyn – pierwsze w Polsce pismo kobiece rozbierające mężczyzn, świętować będzie pierwsze urodziny. Z tej okazji redakcja postanowiła docenić polskich artystów i sportowców za to, czego dokonali w ciągu ostatnich 12 miesięcy

EksMagazyn ogłosił właśnie nominacje do EKScesów 2011 roku – nagród dla osób nieszablonowych, przełamujących stereotypy, barwnych, często zaskakujących.

– Nominujemy nie tylko osoby, ale i ich działania, bo to liczy się dla nas najbardziej. Czasami zwracamy uwagę na osoby z pierwszych stron kolorowych pism, bo okazuje się, że poza świecznikiem robią coś, o czym się głośno nie mówi, a co jest niezwykle ważne i wartościowe, a z drugiej strony szukaliśmy takich ludzi, którzy, pomimo iż nie są celebrytami, zachwyciły nas swoimi przedsięwzięciami i pomysłami – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna EksMagazynu.

– Oddajemy również głos naszym czytelniczkom i czytelnikom. Oni też mogą przyznać swoją nagrodę w naszym plebiscycie. – dodaje.

Oto nominacje do EKScesów 2011

EKSces Damski

*Agnieszka Czerwińska

Za pierwszą w Polsce profesjonalną agencję skupiającą modelki Size Plus i za to, że w świecie show biznesu promuje normalność, a nie otyłość oraz pokazuje, że piękny może być nie tylko wszechobecny rozmiar zero.

 

*Doda

Za ostatnią odważną, nie tylko wizerunkowo, ale i artystycznie, płytę i za namawianie Polaków do pomocy ludziom chorym na białaczkę. Okazuje się, że można bardzo dobrze wykorzystać swoją popularność!

 

*Magda Gessler

Za rewolucje kuchenne – pomysł na perfekcyjne show telewizyjne i za to, że nieźle namieszała w polskiej kuchni. I telewizji. Pokazała, że charakter i charyzma to jest to, na co w telewizji jest jeszcze miejsce.

 

*Cecylia Malik

Za obskoczenie 365 drzew z niebywałą gracją oraz za ubranie Krakowa w niebieskie skrzydła motyla podczas akcji ratowania lokalnego jeziora na Zakrzówku w Krakowie. Nikt tak, jak ona, nie potrafi połączyć sztuki z codziennym życiem i w dodatku zrobić tego tak widowiskowo.

 

*Ramona Ray

Za zaangażowanie nie tylko w muzykę. 9 czerwca zorganizowała koncert „Solidarni z Rosją” w obronie rosyjskiego dziennikarza i propagatora kultury Artioma Troickiego. Dla Troickiego najwyższą wartością jest prawda dlatego nie boi się sprzeciwiać powszechnemu zakłamaniu obecnemu w rosyjskich mediach. Obecnie toczy się przeciwko niemu kilka procesów. Podobny koncert, jaki zorganizowała Ramona (we współpracy z Leszkiem Stankiem), pod hasłem: „Za wolność słowa”, kilka dni wcześniej odbył się też w Rosji.

 

 

 

EKSces Męski

 

*Cezik

Za to, że od ponad roku niezmiennie pozostaje królem Internetu. I za najnowszą, rewelacyjną przeróbkę przeboju „Hej”.

 

*Czesław Śpiewa

Za uroczy, roznegliżowany film, który podbił sieć oraz za serię występów w najmniejszych domach kultury w całej Polsce. Czesław udowadnia, że można być artystą głównie dla swoich fanów.

 

*Marcin Dorociński

Za to, że zagrał skandalicznie dużo dobrych ról w tym roku. I zdołał połączyć ilość z jakością.

 

*Adam Małysz

Za zamianę nart na samochód rajdowy. I za to, że przez kilka dni cała Polska zapuszczała dla niego wąsy.

 

*Janusz Radek

Za nieprzemijającą klasę oraz brak nachalnego lansu, a mimo to pełne sale na koncertach. Za wyrazisty charakter, którego brakuje dziś wielu artystom i celebrytom.

Czytelnicy na swoich ulubieńców mogą głosować odwiedzając portal www.eksmagazyn.pl lub stronę fanowską pisma na Facebooku: www.facebook.com/eksmagazyn. Ta gwiazda, którą czytelnicy polubią najbardziej, otrzyma specjalną nagrodę publiczności. Najlepsze uzasadnienia wyboru nagrodzimy upominkami od EksMagazynu.

Wyniki głosowania czytelników oraz werdykt redakcji ogłosimy 27 października podczas urodzin EksMagazynu. Zapraszamy do zabawy!

 

Macie swoich faworytów? Zapraszamy do głosowania tez na Gadulku

Nominacje: EKSces Damski

  • Doda (46%, 26 głosów)
  • Magda Gessler (29%, 16 głosów)
  • Agnieszka Czerwińska (13%, 7 głosów)
  • Ramona Ray (11%, 6 głosów)
  • Cecylia Malik (2%, 1 głosów)

Razem głosów: 56

Loading ... Loading ...

Nominacje: EKSces Męski

  • Czesław Śpiewa (25%, 11 głosów)
  • Marcin Dorociński (25%, 11 głosów)
  • Janusz Radek (23%, 10 głosów)
  • Adam Małysz (18%, 8 głosów)
  • Cezik (9%, 4 głosów)

Razem głosów: 44

Loading ... Loading ...

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Plebiscyt EksMagazynu. EKScesy 2011: nominacje, 1.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.