,  

Planują powrót na salony i nie tylko!

ImageTomasz Kammel już złożył propozycję autorskich programów, jakie by chciał prowadzić w TVP. Czy TVP da się nabrać?


Była afera. Upłynnili kupę pieniędzy z Banku PKO SA. Odeszli z pracy, przeczekali plotki na własny temat. Teraz próbują ruszyć na podbój salonów telewizji i nowych banków! Niezgoda nie jest potępiana przez inne banku za to co zrobiła. Banki chcą jej pomóc!

Do momentu wyjaśnienia spawy przed sądem osobie z zarzutami prokuratorskimi czy z oskarżeniami byłych szefów o złamanie zasad etyki, nie można zamykać drzwi do profesji, na której bardzo dobrze się zna – mówi Twojemu Imperium dr Przemysław Babrich, doradca Związku Banków Polskich.

Według umowy jaka podpisała z Bankiem PKO SA, obowiązuje ją zakaz pracy przez pół roku dla konkurencji. Jednak pół roku niedługo się skończy  a banki już się szykują by zaproponować jej odpowiednie stanowisko, o ile prokuratura nie postawi jej zarzutów.

Pani Katarzyna Niezgoda jest wysokiej klasy fachowcem – zapewnia pragnący zachować anonimowość pracownik międzynarodowej agencji, zajmującej się werbowaniem osób na najwyższe szczeble. W Polsce wciąż mamy braki kadrowe w sektorze bankowym. Zatrudnienie pani Niezgody mimo atmosfery skandalu, w jakim została odwołana ze stanowiska, było tylko kwestią czasu. Poza tym ma ona wielu przyjaciół w branży, którzy dbają o to by nie została na lodzie.

Tomek też nie próżnuje. I chociaż jeszcze się nie rozliczył z przeszłością już ma plany na przyszłość. Złożył propozycję w TVP ,  w której spisane są autorskie programy.

Pan Tomasz złożył w TVP propozycję autorskich programów – informuje rzecznik prasowy TVP Daniel Jabłoński. Rozmowy na ten temat będą się toczyć.

Ciekawe jak długo.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.