, ,  

Piróg tęskni za Weroniką Marczuk!

 A jednocześnie ma dość zarozumiałej nie znającej się na tańcu Anny Muchy.


O starciach między Michałem Pirógiem i Anną Muchą już dawno plotkowano. Póki program You Can Dance był nagrywany wcześniej niż emitowany wszystko było OK. Sceny kłótni wycięte, widzowie nie wiedzieli do końca co się dzieje. Jednak program już idzie nażywo i mogliśmy w ostatnim odcinku zobaczyć co sie na prawdę dzieje między jurorami. Michał Piróg ma serdecznie dość Muchy i wcale tego nie ukrywa.

– Ona kompletnie się nie zna na tańcu! – denerwuje się Piróg.
Nie możemy zgadzać się z opiniami Ani Muchy, bo ona jest ściągnięta z kosmosu i ma w głowie twardy dysk. I to chyba bardzo przestarzały model, w którego oprogramowaniu nie było mowy o tańcu – zaczyna swój wywód choreograf poirytowany niewiedzą koleżanki. – Dla programu co prawda jest dobre, że jest w nim osoba, która kompletnie się nie zna na tańcu. Ale trzeba zauważyć, że ludzie którzy trochę oglądali wcześniej ten program, lepiej się znają na tańcu niż ona!

Bo kto się lepiej w końcu zna na tańcu niż Michał Piróg?

– Ania na mój gust miesza prywatne życie z zawodowym, zapomina, o czym jest program. Mi się to nie podoba. Nie kupuję jej argumentów, że skoro ktoś jest brzydki, to się nie nadaje. Osobowość jest ważna, ale ona ma pomagać, a przede wszystkim chodzi tu o to, jak ludzie tańczą – wyjaśnia Michał w rozmowie z Faktem. – Osobowością to można wygrać „Taniec z gwiazdami” – skomentował z kolei Egurrola wypowiedź Muchy, z czgo niezwykle cieszył się Piróg.

Piróg bardzo tęskni za Weroniką Marczuk. Chociaż ta nie miała zbyt wielkiego pojęcia o tańcu, nigdy prawie nigdy nie wzbudzała takich kontrowersji. Chociaż mówiono, że jurorka potrafiła marudzić poza kulisami i narażała się Egurroli.

Bez Weroniki to już nie jest ten sam program – żałuje Piróg. – Nie ja jestem twórcą tego programu, ale gdybym był, to na miejscu Anny Muchy posadziłbym kogoś od hip-hopu, bo brakuje nam takiej osoby – stawia jasno sprawę choreograf.

Na początku edycji show panowie próbowali dawać Musze wskazówki o tańcu, do niej jednak nic nie dotarło.

Na samym początku programu dawałem Ani wskazówki. Ale czasami lepiej porozmawiać z drzewem niż z ludźmi. Nie jestem mózgiem świata i popełniam błędy, więc może nie mam racji. Ale na temat tańca wiem dużo więcej niż koleżanka – kończy Michał Piróg.

Co na to Mucha?

Zobacz też: Narzeczony Oli Kwaśniewskiej boi się jej rodziców
źródło: Fakt.pl


Michał Stawowiak / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.