,  

Piróg ma dość awantur na wizji

 I słusznie, cała uwaga widzów powinna być skierowana na uczestników programu.


Michał Piróg opowiedział Faktowi o swoich wrażeniach o YOU CAN DANCE z udziałem Anny Muchy, a właściwie w rozmowie z tabloidem nawet unikał tematu i mówił o czymś zupełnie innym na przykład o spotkaniu z legendarną tancerką Krystyną Mazurówną. może się obawiał, że Mucha znowu wyciągnie Fakt i zacznie awanturę!

To wyjątkowa postać. Charyzmatyczna, a jednocześnie bardzo skromna. Wyznała mi, że nie wie, czy sobie poradzi z treningami w „You Can Dance”. To zabawne, bo przecież ona jest mistrzynią parkietu! Miałem ochotę podpatrzeć, jak pracuje z uczestnikami, ale jednak się powstrzymałem. Mam taką zasadę, że nie oglądam prób. Wolę zobaczyć efekt końcowy – wyznał tabloidowi Piróg.

Dalej mówił o najzdolniejszych tancerzach .

Paulina Figińska, Ania Andrzejewska, Tomek Barański i Kuba Joźwiak to jest mocna czwórka tego show! Jakuba pamiętam sprzed lat, gdy zaczął pracować w teatrze, z którego ja odchodziłem. Wtedy nic nie wskazywało na to, że będzie dobrym tancerzem. Gdy teraz go zobaczyłem, byłem zdumiony, że można zrobić takie postępy w tańcu – mówi nam Michał.

Reporter Faktu jednak nie odpuszczał tematu Muchy . Piróg w końcu skomentował.

– To, że się z Anią nie zgadzamy, chyba widać gołym okiem. Ale o tym konflikcie nie chcę już mówić. Powód? Cała sprawa niepotrzebnie odwraca uwagę widzów od prawdziwych bohaterów tego show – tancerzy. W programie nie ma szansy, by rozwiązać te spory. Ale mamy wystarczająco dużo czasu, aby załatwić te sprawy między sobą, niekonieczni na antenie
– podsumował Michał Piróg.

I słusznie!

Czytaj też: Marcin Prokop zaskoczony nominacją
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.