, ,  

Piróg i Egurrola o Ani Musze

 Nowa edycja You Can Dance ma być lepsza niż poprzednie. Jest dużo zdolnych ludzi , ma być to extra show, tak zapowiadają jurorzy YCD Agustin Egurrola i Michał Piróg. Jednak co z ta Anią Muchą?


W sobotę w Dzień Dobry TVN gośćmi byli Agustin Egurrola i Michał Piróg, którzy wrócili niedawno z warsztatów tanecznych z Izraela. Na warsztatach była też Kinga Rusin i Ania Mucha, która w chwili nagrywania wywiadów z jurorami show była już poza granicami kraju. W końcu odleciała gdzieś w świat ze swoim ukochanym Marcelem Sorą.

Egurrola i Piróg w porannym programie uchylili rąbka tajemnicy z nowej edycji YCD. Ma być jeszcze ciekawiej niż w poprzednich i ma być to show jakiego jeszcze nie było (chociaż zawsze tak mówią). W końcu padło jedno pytanie , jak sie pracowało panom z kontrowersyjną Anią Muchą? W tym momencie Egurrola spuścił głowę, łapiąc się za nią . I tak szczerze zaczął Michał Piróg.

Szczerze, na pewno inaczej niż z Weroniką Marczuk, zupełnie inaczej yyy…to jest zupełnie inna osoba. Debiutująca w roli, próbująca się odnaleźć jako specjalista od tańca, która nie jest. Więc szuka jeszcze sposbu na siebie, tak na prawdę. Ale robi to przyzwoicie w miarę w szybkim tępie. Więc sądzę , że jak dojdziemy do programu na żywo, ruszą tam potyczki i potknięcia nie będą się na tak często zdarzały jak na castingach – powiedział Michał Piróg.

Do głosu w końcu doszedł Agustin Egurrola, co myśli o Musze?

Moja  rola teraz jest bardzo bardzo trudna, jest to wielka walka emocji i nie ukrywajmy, że każdy z jurorów ma swoich faworytów, ale jeżeli Ania ma swojego faworyta to po prostu nie ma litości, nie ma litości i jestem zdumiony, że w Izraelu zawiązała się mała przyjaźń mną i Michałem (śmiech).

 I tak powstał sojusz przeciwko Musze?:) W każdym razie nowa 5 edycja, nowi jurorzy muszą się dotrzeć a całość wywiadu  możecie zobaczyć TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.