Piotr Rubik z córką na okładce Gali

Wprowadzanie w show-biznes?

Piotr Rubik postanowił pochwalić się swoją 2.5 letnią córeczką Helenką. Dziewczynka nie tylko podróżuje z ojcem ale także wzięła udział w nagraniu jego nowej płyty. Sam Rubik twierdzi, że nie chce nic na siłę, i kiedy mała urośnie sama zdecyduje co będzie robić.

Jest zdecydowanie za wcześnie, aby stwierdzić, czy nasze dziecko ma talent muzyczny. Musimy poczekać jeszcze kilka lat. Na pewno widzę, że Helena jest bardzo wyczulona na muzykę. Chętnie tańczy, śpiewa, słucha. Potrafi zapamiętać słowa piosenki. Nagranie traktowała jednak jak wielką zabawę, a mikrofon w studiu – jak zabawkę – mówi Rubik. – Na szczęście ona lubi śpiewać (…) Czasami trzeba było ją poprosić, spokojnie wytłumaczyć co i dlaczego. Wiem, że jest zadowolona z tego, co nagraliśmy. Lubi słuchać swojej piosenki, czasami sama prosi, żeby jej ją puścić. Daje jej to satysfakcję. Uśmiecha się, kiedy słyszy siebie. Z pewnością nie naraziłbym jej na stres. Gdyby nie chciała zaśpiewać – na pewno bym jej do niczego nie zmuszał, więc nie zakładałem z góry, że ten pomysł musi wypalić – dodaje.

Dziennikarka prowadząca wywiad zapytała o wspólne koncerty

Sprawia jej to przyjemność. Ale nic na siłę! Ma to być dla niej wyłącznie zabawa. Jest dzieckiem. Nie zamierzam kreować z niej zawodowej artystki.

Więcej przeczytacie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.