, , ,  

Piotr Kupicha żegna się z „Bitwą na Głosy”?

Archiwum Prywatne

Bukmacherzy jak wróżbici, chociaż nie zawsze mają rację…

9 kwietnia w „Bitwie na Głosy” po raz ostatni gościli bracia Golec wraz ze swoim chórem. Decyzją widzów pożegnali się z programem, a na placu boju pozostały już tylko cztery zespoły. Bukmacherzy polskiej firmy Star-Typ Sport (STS) jednoznacznie wskazują, że w najbliższym odcinku z widowiskiem pożegna się Piotr Kupicha i jego team.

Kolejne odsłony „Bitwy na Głosy” emitowanej na antenie TVP 2 gromadzą miliony widzów, ciekawych poczynań swoich ulubieńców. Z każdym odcinkiem emocje rosną, a kolejne zespoły żegnają się z programem. Pozostały już tylko cztery drużyny, które po raz kolejny stoczą bój o sympatię telewidzów. Według bukmacherów STS, najbardziej zagrożony porażką jest teraz lider zespołu Feel i jego drużyna. W ubiegłym tygodniu jego team zaledwie o włos wygrał z braćmi Golec, ale tym razem nic nie uchroni go przed odpadnięciem z show.

Tydzień temu przewidywaliśmy, że jedna z dwóch drużyn – braci Golec i Piotra Kupichy, pożegna się z widowiskiem. Sympatyczni bliźniacy mieli mniej szczęścia i zakończyli swą przygodę z programem – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. W tym tygodniu zakładamy, że „Bitwę na Głosy” opuści lider Feel’a, ale ostateczna decyzja zależy tylko od widzów – kończy Juroszek.

Każdy, kto w salonie STS postawi 100 zł na to, że w najbliższą sobotę odpadnie zespół Piotra Kupichy może liczyć na wygraną w wysokości 158, 27 zł. Szanse zespołów Urszuli Dudziak i Macieja Miecznikowskiego na pozostanie w programie są dużo większe. W przypadku, gdyby widzowie zadecydowali o opuszczeniu przez nich widowiska, każde 100 zł postawione na tę możliwość, da wygraną rzędu 307,75 zł. Zespół Haliny Mlynkovej, nadal ma największą szansę na przejście do następnego etapu widowiska – każde 100 zł postawione na ich odpadnięcie może dać zysk 439, 65 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Piotr Kupicha żegna się z „Bitwą na Głosy”?

You must be logged in to post a comment.